Siostry odpoczywały na hamaku przed domem. Chwilę później doszło do tragedii, nie udało się ich uratować

Siostry odpoczywały na hamaku przed domem. Chwilę później doszło do tragedii, nie udało się ich uratować Źródło: pxhere.com CC0 Public Domain

Dziewczynki postanowiły nieco się zrelaksować, a na miejsce krótkiego odpoczynku wybrały ulubiony hamak przed domem. Gdyby tylko ktoś mógł przewidzieć tragedię, zapewne siostry dziś by żyły. Niestety, żadnej z nich nie udało się uratować.

Dziewczynki zginęły na skutek strasznej tragedii. Ich rodzice oraz dwie młodsze siostry nie mogą uwierzyć w zaistniałe wydarzenia. Policja prowadzi śledztwo, aby wyjaśnić wszelkie niuanse.

Siostry nie przewidziały, że konstrukcja nie wytrzyma ciężaru

Scout i Helsey były siostrami w wieku odpowiednio 14 i 12 lat. Tak jak każde tradycyjne rodzeństwo, nie brakowało momentów pełnych sporów, ale bardzo chętnie spędzały ze sobą wolny czas - na nauce, wspólnych zainteresowaniach czy plotkach. Tamtego dnia, 14 czerwca, wyszły przed dom, aby poleżeć na hamaku. Mieszkańcy Cleveland Heights w Ohio w USA nadal nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Rodzice wiele razy korzystali z hamaka, siostry także - nic strasznego się nie stało. Jednak do czasu. Był zawieszony z jednej strony o drzewo, a z drugiej strony był przymocowany do ceglanego filaru. Siostry starając ułożyć się w hamaku nie przewidziały, że zaczep od strony filaru może zawalić całą konstrukcję. Pod wpływem ciężaru cegły zawaliły się na siostry. Na miejsce natychmiast wezwano służby, które zaczęły wydobywać dziewczynki spod gruzu.

Dziewczynki zmarły z powodu obrażeń

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż Scout i Helsey szybko otrzymały stosowną pomoc medyczną, a lekarze starali się ustabilizować ich stan zdrowia, obie zmarły w szpitalu. Przyczyną były odniesione obrażenia, jednak wszystko okaże się jasne po policyjnym dochodzeniu. Nie wiadomo, czy została lub zostanie wykonana sekcja zwłok. Rodzice są zdruzgotani. Scout i Helsey nie tylko ich pozostawiły w żałobie, miały też dwie młodsze siostry.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podjął decyzję. Znika uciążliwy zakaz, wielu Polaków odetchnie z ulgą
2. Nie żyje 15-letni Kuba. Nastolatek stanął w obronie swojej koleżanki

- Sióstr Scaravilli będzie bardzo brakować przyjaciołom, kolegom z klasy i nauczycielom. Nasze myśli i modlitwy są z ich rodzinami - można przeczytać w komunikacie prasowym opublikowanym na stronie szkoły dziewczynek. W związku z tragedią uczniom oraz nauczycielom zorganizowano pomoc psychologiczną, aby mogli lepiej poradzić sobie ze stratą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i powiedział o powiększeniu rodziny. Mówi o wymaganiach względem partnerki
  3. Nastolatek zaczął wyśmiewać starszego pana. Emeryt odpowiedział w najlepszy sposób, czapki z głów
  4. Tata panny młodej zmarł krótko przed jej ślubem. Na weselu brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać
  5. Na pogrzebie dziadka pokazała jego ostatnie zdjęcie. Chwilę później babcia wyciągnęła z torebki jedną rzecz, ciężko powstrzymać łzy
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News