Miały tylko 14 i 16 lat. Ciała dziewczynek poddano strasznym rzeczom, tylko dla osób o nerwach ze stali

Miały tylko 14 i 16 lat. Ciała dziewczynek poddano strasznym rzeczom, tylko dla osób o nerwach ze stali Źródło: materiały policyjne

Dwie dziewczynki w wieku 14 i 16 lat zostały znalezione martwe. To jednak dopiero początek dramatycznych informacji - ich ciała poddano niewyobrażalnym rzeczom. Takiego widoku nigdy nie da się zapomnieć, sceny rodem z horroru.

Obie dziewczynki były poszukiwane od niedzieli. Odkąd rodzice zgłosili na policji ich zaginięcie, służby pracowały dzień i noc. W końcu udało się je odnaleźć. Niestety, nie takiego finału oczekiwano. 14 i 16-latka nie żyły, gdy je odnaleziono. Szczegóły tej potwornej sprawy odbierają mowę. Ciężko uwierzyć, że ktokolwiek mógł zrobić z ich ciałami coś takiego, był prawdziwym potworem. 

Wszyscy wierzyli, że dziewczynki się odnajdą. Niestety, odnalazły się ich ciała

Tragedia rozegrała się w zachodnim Meksyku. W minioną niedzielę rodzice 14-letniej Andrei Lizeth i 16-letniej Brendy Guadalupe z Sinaloa zgłosili na policję ich zaginięcie. Intensywne poszukiwania trwały dzień i noc, ale nikt nie wiedział, co stało się z nieletnimi. Do czasu - na zwłoki dziewczynek, jak przytacza Radio Zet, natknęli się mieszkańcy jednej z tamtejszych wsi - spalone zwłoki leżały tuż przy drodze. O dramatycznym odkryciu poinformowano policję, która powiązała znalezione ciała ze sprawą zaginionych nastolatek. Rodzice zidentyfikowali Andreę i Brendę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszczęto śledztwo i rozpoczęły się poszukiwania bezwzględnego mordercy lub morderców. W tym czasie przeprowadzono sekcję zwłok, a wyniki wykazały, że dziewczynki zmarły na skutek uduszenia. Ich ciała podpalono, gdy już nie żyły, a stało się to dokładnie w tym miejscu, gdzie je znaleziono. Zagraniczne media podają, że twarz jednej z dziewczynek był skierowana w górę, a drugiej - do dołu. 

- Wzywamy Biuro Prokuratora Generalnego jako organ zarządzający wymiarem sprawiedliwości w Sinaloa, aby te przestępstwa zostały dokładnie zbadane i wymierzona została sprawiedliwość - mówiła Reyna Araceli Tirado, dyrektor Sinaloan Institute for Women, cytowana przez Radio Zet. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Dotychczas nie potwierdzono, czy dziewczynki były koleżankami oraz czy porwano je w tym samym czasie. Śledczy nie wkluczają, że uprowadzono je z różnych miejsc, ale mordu dokonano w tym samym momencie. Na chwilę obecną tajemnicą pozostaje tożsamość sprawcy bądź sprawców, a także podwód, dla którego te niewinne istotny zostały pozbawione życia i to w tak brutalny sposób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczestniczka "Taniec z gwiazdami" otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Tragedia tuż przed występem
  2. Wszystko zacznie się już niebawem. Lepiej się przygotować, żywioł uderzy z wielką siłą
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Jej zjedzenie mogło skończyć się koszmarem. Ważny komunikat GIS, natychmiastowa reakcja Lidla i Biedronki

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News