Najpierw miesięczny Wiktorek, teraz mała dziewczynka. Nie mieści się w głowie, co zrobiła jej mama

Najpierw miesięczny Wiktorek, teraz mała dziewczynka. Nie mieści się w głowie, co zrobiła jej mama Źródło: Pixabay RitaE

Dziewczynka, która niedawno trafiła do szpitala w jednym z polskich miast stała się ofiarą własnej matki. To, co kobieta zrobiła dziecku, nie mieści się w głowie. Tragiczne wydarzenia do złudzenia przypominają te, które przed tygodniem śledziła cała Polska. Niemowlę podzieliło los Wiktorka, na jego ciele zaobserwowano liczne obrażenia.

Do mediów dobiegły informacje o kolejnym tragicznym wydarzeniu z udziałem malutkiego dziecka. W czwartkowy wieczór policjanci z Włodawy (województwo lubelskie) otrzymali zgłoszenie dotyczące znęcania się nad niemowlęciem. Do miejskiego szpitala trafiła roczna dziewczynka z licznymi obrażeniami ciała. Dziecko zostało przywiezione do placówki medycznej przez ojca, który po powrocie z pracy zobaczył, że córka jest w złym stanie. Matka, która opiekowała się dziewczynką, znajdowała się pod wpływem alkoholu.

Dziewczynka niemal podzieliła los Wiktorka

Policjanci, którzy przybyli do domu rodziny w gminie Hanna (powiat włodawski) zdecydowali się na przeprowadzenie badania za pomocą alkomatu. W organizmie kobiety znajdowało się ponad 2,6 promila alkoholu. Dorosły człowiek, u którego wykryto takie stężenie, posiada znacznie zmniejszoną kontrolę nad swoimi zachowaniami, bełkocze oraz ma zaburzenia równowagi. Trudno uwierzyć, że matka znajdująca się w takim stanie sprawowała prawidłową opiekę nad rocznym dzieckiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- 45-letnia kobieta została zatrzymana za sprawowanie opieki nad dzieckiem pod wpływem alkoholu, w wyniku czego w nieustalonych na tą chwilę okolicznościach doznało ono obrażeń ciała - powiedziała w rozmowie z mediami starszy sierżant Elwira Tadyniewicz, rzeczniczka policji we Włodawie.

Prokuratura Rejonowa w Parczewie wszczęła postępowanie w tej sprawie. Z informacji przekazanych przez Agnieszkę Kępkę, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie, będzie ono prowadzone w kierunku narażenia dziecka na utratę zdrowia lub życia i spowodowanie ciężkich uszkodzeń ciała. Obecnie nadal trwa próba wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. O życie rocznej dziewczynki walczą lekarze z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Rząd podjął pilne działania. Właśnie podano do wiadomości
2. Tragiczne doniesienia z Polski. Wśród rannych są dzieci
3. Ponad 800 osób trafiło do szpitala po zjedzeniu kebaba. Niestety 5-latek nie przeżył

Niestety, to już kolejna sprawa, w której ucierpiało mało dziecko. Zaledwie przed kilkoma dniami media obiegła informacja na temat Wiktorka, który został zamordowany przez własnego ojca. Śledztwo wykazało, że mężczyzna dopuścił się niewyobrażalnego bestialstwa. Chłopczyk posiadał ślady długotrwałego maltretowania oraz liczne złamania. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Niedawno oprawca trafił do aresztu śledczego w Gliwicach. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności. Matka miesięcznego chłopczyka usłyszała z kolei zarzuty znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad synem oraz zarzut pomocy ojcu dziecka w zabójstwie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już wszystko jasne. Rzecznik rządu właśnie przekazał co z obostrzeniami
  2. Interweniowali w FIFA w sprawie Roberta Lewandowskiego. Szef Bayernu: powiedziałem, że jestem zaskoczony
  3. Emeryci dostaną nawet po 33 tys. złotych? Wszystko gotowe, projekt w Senacie
  4. Niepokojąca informacja dla seniorów. Są zagrożeni, mogą stracić wiele
  5. Zapadła decyzja ws. powrotu dzieci do szkół. Pada konkretny termin
  6. 90% gospodyń psuje mizerię przez 1 błąd. Wystarczy dodać sekretny składnik naszych babek, smak rozpieszcza podniebienie
  7. Seniorze, emerytura i dodatki to nie wszystko, na co możesz liczyć. 5 najważniejszych ulg i zniżek dla emeryta
  8. Córka Zbigniewa Wodeckiego przerwała milczenie. Prawda o jej relacji ze znanym tatą porusza
  9. Europa znowu się zamyka. Kolejne kraje wprowadzają obostrzenia

Źródło: Interia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News