Jak grom z nieba, wraca sprawa 10-letniej Kristiny. Nagły i nieoczekiwany zwrot w sprawie

Jak grom z nieba, wraca sprawa 10-letniej Kristiny. Nagły i nieoczekiwany zwrot w sprawie Źródło: .

10-letnia dziewczynka z Mrowin została bestialsko zamordowana około pół roku temu. Śmierć Kristiny wstrząsnęła całą Polską, a rozprawa sprawcy wciąż się toczy. Teraz doszło do nagłego zwrotu akcji w postępowaniu.

Po tym, jak 10-letnia dziewczynka została znaleziona martwa, cała Polska zamarła. Z początku podejrzewano, że padła ofiarą pedofila, ale gdy złapano sprawcę, wszystko stało się jasne. Okazało się, że za zbrodnią stoi wstrząsająca historia.

Nowe fakty w sprawie mordercy Kristiny z Mrowin

Później okazało się, że Jakub A. zamordował 10-letnią Kristinę w odwecie za to, że jej matka odrzuciła jego zaloty. Ponadto, aby odsunąć od siebie podejrzenia, upozorował morderstwo na przestępstwo seksualne. Z początku podejrzewano, że mężczyzna jest niestabilny psychicznie, co doprowadziłoby go do uniknięcia kary. Szczególnie, że według wielu źródeł jego ojciec oraz dziadek chorowali na schizofrenię.

Teraz nastąpił jednak nagły zwrot w sprawie. Zakończyły się badania Jakuba A. które nie tylko wykazały, że sprawca nie choruje na chorobę swojego ojca, ale również nie ma zaburzeń seksualnych. Oznacza to, że będzie sądzony jako zdrowa osoba, a więc najprawdopodobniej grozi mu dożywocie.

10-letnia dziewczynka została bestialsko zamordowana

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ponadto wcześniej wykazano, że Jakub A. z początku nie chciał popełnić zbrodni osobiście. Próbował przekonać do tego swojego kolegę, które chciał wynająć do morderstwa Kristiny. Ostatecznie mężczyzna odmówił, więc Jakub A. dokonał mordu własnymi rękoma. W związku z dodatkowymi zeznaniami będzie odpowiadał także za podżeganie do zabójstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Podejrzenie koronawirusa na pokładzie polskiego samolotu. Pasażerowie uwięzieni na pokładzie
2. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, nie żyje

Sprawca od razu po złapaniu przyznał się do zarzuconych mu czynów. Nagranie z jego zatrzymania zostało udostępnione w internecie. Wzbudziło spore kontrowersje, bo wiele osób stwierdziło, że policja w tym wypadku nadużyła swojej siły.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Porażające doniesienia. Namówiła uczniów by zabili żonę posła, kobieta została dźgnięta nożem kilka razy
  4. Największa zmiana od ponad 600 lat. Papież Franciszek podjął ostateczną decyzję
  5. W końcu wydało się wszystko. Nadszedł koniec Królowych życia jakie znamy, Dagmara podjęła decyzję

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News