Chciała ukarać 9-latkę i usiadła na niej całym ciężarem ciała. Zaraz potem mocno pożałowała swojej decyzji, nie tego się spodziewała

Chciała ukarać 9-latkę i usiadła na niej całym ciężarem ciała. Zaraz potem mocno pożałowała swojej decyzji, nie tego się spodziewała Źródło: Joint Base Elmendorf-Richardson

Dziewczynka zachowywała się nieznośnie, a rodzina kompletnie sobie z nią nie radziła. W końcu kobieta się zdenerwowała i usiadła na 9-latce całym ciężarem swojego ciała.

Dziewczynka została adoptowana przez starsze małżeństwo, które bardzo chciało mieć dziecko. Myśleli, że opieka na adoptowanym dzieckiem, da im jeszcze radości w życiu. Jednak to, co się zdarzyło potem, świadczy o tym, że nie byli przygotowani na wychowanie dziewczynki.

Dziewczynka trafiła do rodziny zastępczej. Przeszła tam przez piekło

9-latka była nieznośna. Starsza para, 71-letnia Grace i 64-letni James Smith, próbowała wszelkich metod, ale najwidoczniej brakowało im ręki do dzieci. Zaczęli więc do pomocy ściągać siostrzenicę Veronicę Posey. Z racji słusznej budowy ciała, wagi 145 kilogramów i dużego wzrostu, budziła respekt. Mieli nadzieję, że taka osoba da radę z niesforną 9-latką.

Pewnego dnia, gdy Veronica zjawiła się w domu, miała ze sobą linijkę i skórzany pasek. Razem z 71-letnią Grace, zaczęły bić i katować dziecko, z nadzieję, że to je "zdyscyplinuje". W pewnym momencie siostrzenica wpadła na pomysł ukarania dziecka w wyjątkowo brutalny sposób. Kazała dziewczynce uklęknąć przed fotelem i położyć głowę na siedzisku. Wtedy 145-kilogramowa Veronica na niej usiadła.

Dziewczynka nie dała rady, gdy usiadła na niej 145 kilogramowa kobieta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka zaczęła się dusić. Próbowała się uwolnić, krzycząc i szarpiąc się, ale nikt nie zatrzymał tortury. Siostrzenica przez 10 minut siedziała na 9-latce. Gdy z niej zeszła, zadzwoniła na pogotowie, ale dziecko już nie żyło. Gdy lekarz obejrzał ciało dziewczynki, zauważył, że spodziewała się ona "ukarania". Założyła kilka par majtek, żeby zmniejszyć ból przy biciu.

Dzisiaj grzeje: 1. Była legendą polskiej muzyki, zmarła samotnie na ulicy. Nikt nawet się nie zatrzymał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Lekarka była przerażona, stwierdziła, że pracuje od 20 lat w zawodzie, ale czegoś tak przerażającego jeszcze nie widziała. Veronicę skazano za zabójstwo na dożywocie, natomiast jej rodzina zastępcza również trafiła do więzienia. 71-letnia Grace została skazana na 20 lat, a jej mąż za 10 lat, za to, że nie udzielił pomocy dziewczynce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Klasa sama w sobie. Tak Beata Tyszkiewicz zareagowała na słowa szowinisty Żuławskiego o jej biuście
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

Źródło: Jestpozytywnie

Następny artykuł