4-latka bawiła się pod okiem 70-letniej opiekunki, nagle zniknęła. Dwa dni później dokonano powalającego odkrycia

4-latka bawiła się pod okiem 70-letniej opiekunki, nagle zniknęła. Dwa dni później dokonano powalającego odkrycia Źródło: Pixabay.com Free-Photos

Dziewczynka była pod opieką 70-letniej kobiety, 4-latka bawiła się na podwórku. Nagle zniknęła starszej pani z oczu, przerażona seniorka natychmiast wezwała pomoc.

Dziewczynka bawiła się na podwórku, doglądała jej opiekunka. W pewnym momencie 70-latka zauważyła, że dziecko zniknęło. Przerażona kobieta natychmiast wezwała pomoc. Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania 4-latki, po dwóch dniach porażająca prawda wyszła na jaw.

Dziewczynka nagle zniknęła z podwórka

4-letnia Vadie z Alabamy została pod opieką swojej 70-letniej niani. Dziewczynka bawiła się pod okiem kobiety na podwórku, jednak nagle zniknęła. Kiedy seniorka zorientowała się, że jej podopieczna zaginęła, natychmiast wezwała pomoc. Rozpoczęto intensywne poszukiwania dziecka w których udział brali m.in. sąsiedzi, wolontariusze, płetwonurkowie i policjanci z dronem oraz psami tropiącymi. 

Przez dwa dni ratownicy przeczesywali lasy w pobliżu miejscowości Auburn, a z każdą godziną malały nadzieje na odnalezienie żywej dziewczynki. Nagle poszukiwacze usłyszeli szczekanie psa, a po chwili ich oczom ukazała się suczka Lucy, która należała do rodziny zaginionej dziewczynki.

Dziewczynka spędziła w lesie dwa dni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies podbiegł do ratowników, a później poprowadził ich do dziewczynki. 4-latka była odwodniona, głodna i podrapana, ale poza tym nic jej się nie stało. Vadie widząc grupę ratowników, bardzo się zdziwiła. Przyznała, że zgubiła się, bo chciała pójść na spacer, ale biegła tak szybko, że straciła babcię z oczu. Z jej opowiadań wynika, że spała tuż przy drodze i o mały włos, a wpadłaby do wodospadu.

Dzisiaj grzeje: 1. Nadchodzą kolejne obostrzenia ws. koronawirusa w Polsce. Chodzi o sklepy i pracę
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Vadie została odwieziona na badania do szpitala East Alabama Medical Center. Jak podały lokalne media, nie wiadomo dokładnie, co 4-latka robiła przez dwa dni w lesie. Wszystko wskazuje jednak na to, że życie dziewczynki uratowała suczka Lucy, która cały czas pilnowała dziecka, m.in. chroniąc ją przed groźnymi wężami, które żyją na terenie lokalnego lasu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Znana polityk pobita na śmierć, syn miał nie mieć dla niej litości. Porażające sceny, wielu Polaków nie kryje wściekłości
  4. Leczysz gorączkę w podobny sposób? Strasznie sobie szkodzisz, specjaliści nie mają wątpliwości
  5. Koszmarne sceny w północno-zachodniej Polsce. Wzrasta zagrożenie zdrowia i życia, żywioł był bezlitosny
  6. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News