2-letnia dziewczynka zaczęła badać swojego pacjenta. Ale reakcja zwierzaka wprawia w osłupienie

2-letnia dziewczynka zaczęła badać swojego pacjenta. Ale reakcja zwierzaka wprawia w osłupienie Źródło: YouTube / Neckar bull

Dziewczynka postanowiła zbadać swojego pupila, a reakcja psa jest zaskakująca. 2-latka nie zdawała sobie sprawy, że może to być bardzo niebezpieczne. Czworonóg pochodzi z rasy bulterierów.

Dziewczynka stwierdziła, że dla zabawy zbada swojego czworonoga. Nie zdawała sobie jednak sprawy, że może być to dla niej bardzo niebezpieczne. Pies pochodzi z rasy bulterierów, która uznawana jest powszechnie za agresywną i nierodzinną. Reakcja psa na zaczepki 2-latki zarejestrowała kamera, internauci nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

Dziewczynka chciała zbadać psiego pacjenta

Pies ma na imię Neckar i jest rasy bulterier. Zwierzęta te są powszechnie uznawane za agresywne i raczej nie nadające się do wychowywania przy małych dzieciach. Ich krępa i mocna budowa oraz skłonności do dominacji wywołują często strach i niepewność u osób, które mają z nimi styczność.

Mała dziewczynka postanowiła pobawić się w lekarza, a z braku innego kandydata, na pacjenta wybrała swojego czworonożnego pupila. 2-latka nie zdawała sobie jednak sprawy z zagrożeń, które może wywołać niewinna zabawa. Reakcję psa na zaczepki dziecka zarejestrowała kamera, a film został opublikowany na platformie YouTube. Internauci są zszokowani nagraniem, które szybko stało się niesamowicie popularne.

Dziewczynka nie zdawała sobie sprawy z tego, że taka niewinna zabawa może być niebezpieczna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na filmie widać jak pies siedzi na kocu pod ścianą. Tuż przy nim usadowiła się mała dziewczynka, a wokół niej znajduje się wiele zabawkowych przyrządów lekarskich. Dziecko najpierw chwyta za strzykawkę i wykonuje udawany zastrzyk w tylną łapę psa. Później zagląda mu w uszy za pomocą latarki, a na końcu słucha przez stetoskop bicia jego serca. W tym czasie zwierzak robi coś niesamowitego - z anielską cierpliwością i bardzo posłusznie oddaje się zabawie, zupełnie nie irytując się zaczepkami dziewczynki, a nawet współpracując z nią. Bez żadnego problemu daje się obejmować czy zaglądać nawet głęboko w uszy.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Niecodzienna reakcja psa rozczuliła internautów. Nie spodziewali się, że ta pozornie groźna rasa, może być tak wspaniałym towarzyszem i opiekunem dla dziecka. Film z badania czworonoga momentalnie stał się hitem sieci, a Neckar podbił serca tysięcy użytkowników internetu. Wielu zazdrości rodzinie tak wspaniałego i kochającego pupila.


YouTube / Neckar bull

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News