6-latkę okrzyknięto najpiękniejszą dziewczynką na świecie (FOTO)

6-latkę okrzyknięto najpiękniejszą dziewczynką na świecie (FOTO) Źródło: instagram.com/alina_yakupova_official

Wiemy już, jak wygląda najpiękniejsza dziewczynka na świecie. Tytuł, który poprzednio był dzierżony przez Francuzkę Thylane Blondeau, został przejęty przez jej młodszą koleżankę. To dziecko bez wątpienia czeka zawrotna kariera w świecie modelingu.

Najpiękniejsza dziewczynka na świecie została wyłoniona. Jeszcze do niedawna wszyscy fani modelingu byli przekonani, że tytuł ten należy do Thylone Blondau. Ostatnio znawcy nie są już jednak tego tacy pewni, ponieważ na czerwone dywany wielkiego świata młody wdarła się przebojem Rosjanka Alina Yakupova. Eksperci są pewni - to dziecko zrobi wielką karierę i będzie miało szansę stać się nową supermodelką.

Najpiękniejsza dziewczynka świata znaleziona w Rosji. Godna zastępczyni Blondau

Poszukiwania najlepiej raczkującej gwiazdy modelingu zostały rozpoczęte po tym, jak Francuzka osiągnęła pełnoletniość. W związku z tym, kobieta, która przez 14 lat uważana była za wzór dziecięcej modelki, musiała stracić tytuł. Specjaliści szukali jej następczyni miesiącami, aż coraz większą popularność zaczęła zdobywać rosyjska, dziecięca modelka, Aalina Yakupova, która w wieku 6 lat stała się prawdziwą gwiazdą rosyjskiego internetu.

Zdjęcia dziecka regularnie pojawiają się w pismach “In Style” czy “Grazia”, a sama stała się ambasadorką marek Gloria Jeans i Monnalisa Kids. W kolejce po jej usługi ustawiają się również bardzo znane koncerny odzieżowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina pomaga małej w karierze

Dziewczynka została dostrzeżona przez ekspertów na swoim Instagramie, prowadzonym przez jej matkę. Mama Yakupowej regularnie wstawia fotografie swojej pociechy z sesji zdjęciowych i pomaga jej w prowadzeniu kariery. To w dużym stopniu dzięki jej zaangażowaniu świat dowiedział się o młodej Rosjance.

Dzisiaj grzeje: 1. Mężczyzna dla żartu zrobił sobie test ciążowy. Ten niewinny dowcip uratował mu życie
2. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach

Eksperci już teraz rozkochani są w spojrzeniu dziecka i jej blond włosach. Możliwe, że jesteśmy świadkami narodzin wielkiej gwiazdy modelingu, która już w wielu kręgach cieszyć się może mianem najpiękniejszej dziewczynki na świecie.

Fot. Instagram/alina_yakupova_official

Najlepsze newsy dnia:

  1. WIELKI polski bank w krytycznej sytuacji. Jeszcze nigdy nie było tak źle
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
  4. Zmarła w drodze na własny ślub. Przed śmiercią zdążyła jeszcze zrobić najpiękniejszą rzecz na świecie
  5. Przez 4 lat wysyłała SMS-y do zmarłego taty. Pewnego dnia otrzymała odpowiedź, która zwaliła ją z nóg, nie mogła powstrzymać łez

źródło: Instagram

Następny artykuł