Zajrzeli do szafy i ujrzeli ogoloną, posiniaczoną, poparzoną 5-latkę bez paznokci. Przy niej odkryli straszne znalezisko

Zajrzeli do szafy i ujrzeli ogoloną, posiniaczoną, poparzoną 5-latkę bez paznokci. Przy niej odkryli straszne znalezisko Źródło: .

Dziewczynka została znaleziona w szafie w pustym domu. Była w okropnym stanie. Bardzo posiniaczona i poparzona, nie wiedziała, ile czasu tam spędziła. Obok niej policja znalazła przerażające rzeczy.

Dziewczynka została znaleziona w pustym domu. Siedziała zamknięta w szafie. Kiedy udało się otworzyć mebel, oczom ratowników ukazał się widok jak z horroru. Dziecko było w strasznym stanie. Na jej ciele widoczne były siniaki i poparzenia, na głowie miejscami brakowało włosów. Policjanci dokonali jeszcze jednego, strasznego odkrycia.

Tracy Harrell, właścicielka przedszkola Randleman Enrichment Center w Karolinie Północnej, była zaniepokojona dłuższą nieobecnością dziewczynki w placówce. Postanowiła sprawdzić, co dzieje się z dzieckiem i przeprowadzić, wraz z policją, kontrole socjalną w jego domu.

Dziewczynka przestała pojawiać się w przedszkolu

Gdy dotarła z patrolem na miejsce, dom wyglądał na opuszczony. Kiedy próbowali upewnić się, że nikogo w nim nie ma, usłyszeli ciche wołanie o pomoc. Natychmiast rozpoczęli starania, żeby dostać się do środka. Tracy odkryła, że jedno z okien na werandzie jest niedomknięte. Wykorzystała to i weszła do środka. Wtedy już wyraźnie słyszała krzyk i płacz rozpaczającego dziecka. Przerażające dźwięki dobiegały z szafy, która stała obok schodów.

Po otwarciu mebla oczom policjantów i kobiety ukazał się widok rodem z horroru. Zapłakane dziecko było całe posiniaczone i miało ślady oparzeń. Miejscami brakowało jej też włosów na głowie. Dłonie miała cale we krwi od zdartych paznokci. Przerażona dziewczynka prawdopodobnie próbowała uwolnić się od środka.

- Ta śliczna dziewczynka miała piękne blond loczki i ogromne niebieskie oczka. Nie było w przedszkolu dnia, kiedy nie podeszłaby do mnie, nie przytuliła się i nie powiedziała: Tracy, Kocham Cię. Wtedy od razu do mnie przylgnęła i mocno się przytuliła. Błagała, abym jej nie zostawiała - powiedziała Tracy Harrell.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka nie wiedziała, ile czasu spędziła w szafie. Trafiła do szpitala

Ratownicy udzielili pomocy dziecku. Okazało się, że dziewczynka nie ma pojęcia, ile czasu spędziła w szafie. Nie pamięta też, kiedy ostatni raz jadła i piła. Obok niej policjanci odkryli coś strasznego - śmiertelną truciznę dla szczurów. 5-latka przyznała, że nie jadła jej, bo wiedziała, że może być niebezpieczna.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

Dziecko trafiło do szpitala, później zostanie oddane pod opiekę pracowników socjalnych i prawdopodobnie trafi do rodziny zastępczej. Rodzice dziewczynki, Adam Byrd i Crystal Carnahan zostali aresztowani przez policję. Oskarżono ich o poważne nadużycia i znęcanie się nad własnym dzieckiem oraz narażenie jej życia na niebezpieczeństwo. Wyszło na jaw, że rodzice dziewczynki są również winni napaści z bronią w ręku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wylądujesz w szpitalu, państwo ZAPŁACI. Mało kto wie o tym świadczeniu
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zobaczyłeś plastikową butelkę przy kole samochodu? Uważaj, niebezpieczeństwo nadciąga
  4. Justyna Kowalczyk właśnie przestała ukrywać partnera, wielka tajemnica wyszła na jaw. Wielu ludziom opadnie szczęka na widok miłości jej życia
  5. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutny fakt z jej życia

źródło: Parenting

Następny artykuł