4-letnia dziewczynka puszczała latawiec. Poderżnął jej gardło

4-letnia dziewczynka puszczała latawiec.  Poderżnął jej gardło

Dziewczynka bawiła się razem z tatą radośnie puszczając latawiec. Ten w pewnym momencie owinął się wokół jej szyi i poderżnął jej gardło. 4-latka zmarła na miejscu.

Dziewczynka zmarła podczas zabawy latawcem, co dla wielu może wydawać się wręcz niewiarygodne. Jak do tego doszło? Latawiec oplątał się wokół szyi dziewczynki, a następnie poderżnął jej gardło. Radosna 4-latka zmarła w niewyobrażalnych cierpieniach.

Dziewczynka zmarła podczas radosnej zabawy latawcem. Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt

Tata 4-latki wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało. Jak podaje serwis "o2", zabrał swoją córeczkę na przejażdżkę motocyklem i pozwolił, aby ta w międzyczasie bawiła się latawcem. Choć nigdzie nie ma informacji, która by to potwierdzała, to jednak wielu internautów sugeruje, że podczas jazdy motocyklem dziewczynka ciągnęła za sobą latawiec, dzięki czemu ten mógł wzbić się wysoko ponad ziemię.

Sytuacja miała miejsce w Nowym Delhi, a tata wiózł swoją córeczkę do okolicznej świątyni buddyjskiej. Niestety, podczas jazdy sznurek od latawca zawiązał się wokół szyi 4-latki, a następnie poderżnął jej gardło. Szczegółów sprawy policja nie podała jeszcze do publicznej wiadomości. Dziewczynka najprawdopodobniej szybko po tym wykrwawiła się, przez co nie udało jej się pomóc na czas.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. W dniu ślubu ujawniła swoją tajemnicę. Rodzinie i wszystkim gościom popłynęły łzy z oczu
2. Nie 500 plus, a 600 plus i 400 plus. Jest nowy pomysł na program

Niestety, to nie pierwszy przypadek w Indiach, gdy dziecko ginie w trakcie zabawy latawcem. O tego typu przypadkach policja informuje w Nowym Delhi regularnie. Najczęściej wypadki takie mają miejsce jednak wtedy, gdy latawiec zaplącze się wokół czyjegoś gardła, a następnie taka osoba umiera z powodu uduszenia. Ten przypadek należał jednak do ekstremalnych. Tata 4-latki jest wstrząśnięty. Gdyby mógł z pewnością cofnąłby czas. Wkrótce odbędzie się pogrzeb dziecka.

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Tragedia na weselu. Nie żyje pan młody. Został zamordowany, reszta osób w szpitalu
  3. Ujawniono największe sekrety Tadeusza Rydzyka! Duchownemu pali się grunt pod nogami
  4. Pilne informacje TVP. Samolot zderzył się z helikopterem, 5 osób nie żyje, tragedia za granicą
  5. TVN: Pod dziećmi w parku zapadła się ziemia. Znalazły się wśród trumien

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu