Niewyobrażalny dramat, 9-latka uwięziona. Trwa dramatyczna akcja służb, czas ucieka

Niewyobrażalny dramat, 9-latka uwięziona. Trwa dramatyczna akcja służb, czas ucieka Źródło: Pikio.pl

Niewyobrażalna tragedia w kraju, 9-letnia dziewczynka została uwięziona. Do wypadku doszło w jednej z polskich miejscowości. Na miejsce przyjechały już służby ratunkowe.

Niewyobrażalna tragedia w Polsce, dziewczynka została uwięziona. Do wypadku doszło w Szczecinie na Orlim Przesmyku. Z pierwszych ustaleń wiadomo, że doszło do przewrócenia się motorówki. Na miejscu pojawiły się już służby ratunkowe, które dokładają wszelkich starań, by uratować dziewczynkę oraz odnaleźć pozostałe możliwe ofiary. 

Dramatyczna akcja służb, 9-letnia dziewczynka uwięziona na motorówce, trwa walka o jej życie

9-letnia dziewczynka została uwięziona w środku kabiny. Na miejsce niezwłocznie przybyły służby ratunkowe. Ratownikom z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego udało się już wyciągnąć ją na brzeg. Trwa akcja reanimacyjna.

Zgłoszenie o przewróconej motorówce służby dostały około godziny 12.25. Ratownicy niezwłocznie przybyli na miejsce, podjęto pierwsze działania w celu odwrócenia łodzi, niestety okazały się bezskuteczne. Policjanci zanurkowali, po czym udało im się wyciągnąć uwięzione w kabinie dziecko. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Obecnie trwa akcja reanimacyjna dziecka - poinformowała młodsza aspirant Ewelina Gryszpan z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Na miejsce wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy walczą o życie dziewczynki i przywrócenie jej oddechu. 

Funkcjonariusze zajęli się również poszukiwaniem kolejnych osób, które mogły się znajdować na pokładzie motorówki w momencie wypadku. Akcja poszukiwawcza trwa w rejonie Orlego przesmyku, łączącego Przekop Mieleński oraz jezioro Dąbie na wysokości Gryfia, oddzielając jednocześnie wyspy Radolin na północy od Wielkiej Kępy na południu.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się obawiali. Zapadła decyzja o ponownym zamknięciu obiektu

2. 20 lat temu Ivan Komarenko był na szczycie. Smutny upadek, wiemy czym się dziś zajmuje

3. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj

Na miejscu trwa dramatyczna walka z czasem, ratownicy dokładają wszelkich starań, by odnaleźć pozostałe osoby, które mogły się znaleźć na motorówce podczas wypadku. Łódź przewróciła się z nieznanych przyczyn, dorośli pasażerowie znaleźli się w wodzie. Ratownicy na początku dostali informacje z błędną lokalizacją, co wydłużyło ich przyjazd na miejsce. 

[AKTUALIZACJA]

Na Twitterze pojawiła się najnowsza informacja w sprawie wypadku opublikowana przez reporterkę RMF FM, Anetę Łuczkowską. Pomimo godzinnej reanimacji, niestety dziewczynki nie udało się uratować.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
  2. Tragiczna wiadomość z samego rana. 20-letni gwiazdor przegrał z rakiem, jego ukochana zdradziła przerażające szczegóły
  3. Polsat nie ma litości dla TVP i TVN. Wieczorem pokaże megahit, miliony zasiądą przed telewizorami
  4. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
  5. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Wypaliła prawdę o tragedii uczestników, nie mieści się w głowie
  6. Uwaga, już się zaczęło. Rusza rejestracja o bony turystyczne
  7. Zakaz handlu. Czy 26 lipca zrobimy zakupy?
  8. Porażająca przeszłość Michela Morana. Zrobił coś niewybaczalnego, dostał surową karę, dziś się tłumaczy
  9. Bardzo ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Każą Polakom ograniczyć jedną rzecz

Źródło: RMF FM, Głos Szczeciński

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News