Dziewczynka ze zdjęcia nie żyje, jej siostrzyczka walczy o życie. Ogromny ból, mama była bezradna

Dziewczynka ze zdjęcia nie żyje, jej siostrzyczka walczy o życie. Ogromny ból, mama była bezradna Źródło: Kaylee Petchenik Facebook.com

Dziewczynka wraz ze swoją młodszą siostrą bawiły się i nikt nie przypuszczał, że może dojść do tak ogromnej tragedii. Niestety nikt nie mógł nic poradzić, a kiedy mama zdała sobie sprawę, że coś jest nie tak, natychmiast zadzwoniła po pomoc. Jedna z dziewczynek nich zmarła, druga walczy o życie. Ta tragiczna historia powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców.

Dziewczynka była prawdziwym promykiem radości w życiu 21-letniej Kaylee Petchenik. Wszyscy widzieli jak mocno kobieta jest związana ze swoimi córeczkami. Sąsiedzi są wstrząśnięci tym, co się stało. Dla młodej mamy ogromna tragedia, trudno pozbierać się po czymś takim.

Kiedy mama poszła spać, dziewczynka bawiła się z siostrą

Dziewczynka miała zaledwie 3 lata i odeszła zdecydowanie za wcześnie. Wciąż nie wiadomo jak potoczą się losy jej 15-miesięcznej siostry Olivii, która walczy w szpitalu o życie. Kiedy 21-letnia Kaylee wróciła z nocnej zmiany do domu, poszła się przespać, żeby nabrać sił do zabawy i opieki nad dziećmi. To właśnie wtedy doszło do tragedii. Dziewczynka postanowiła, że pobawi się ze swoją siostrą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policja nie ma wątpliwości, jaka jest przyczyna jej śmierci

Kiedy mama wstała po krótkiej drzemce zauważyła, że córeczek nigdzie nie ma. Przez chwilę szukała ich w domu oraz ogrodzie, lecz nie przyniosło to efektów, więc zadzwoniła po policję. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce odkryli, że na podłodze w aucie leży 3-letnia dziewczynka oraz jej 15-miesięczna siostra. Niestety w szpitalu potwierdzono, że 3-letnia Laykn zmarła. Stan młodszego dziecka jest krytyczny i dziewczynka wciąż walczy o życie. Policja nie ma wątpliwości, że dziewczynki są ofiarami upałów. To, jak ważne dla Kaylee były jej dzieci, można zobaczyć chociażby na Facebooku kobiety, na którym pełno jest ich zdjęć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne

2. Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc

3. Pierwsze objawy zawału serca. Nie wolno ich lekceważyć

Sprawa będzie wyjaśniana

Ogromna tragedia, do jakiej doszło w Stanach, to dowód na to, że nie należy bagatelizować niebezpieczeństwa związanego z zostawianiem dzieci w nagrzanym aucie. W chwili zdarzenia w Booneville w Arkansas termometry wskazywały 35 stopni. Policja będzie wyjaśniać, jak dzieci dostały się do samochodu. Z zeznań sąsiada wynika, że mama dziewczynek po powrocie do domu zamknęła drzwi pojazdu i dopiero weszła do mieszkania. Śledczy będą badać tę sprawę, prokurator hrabstwa Logan nie wie jeszcze, czy wniesie przeciwko mamie dziewczynek akt oskarżenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Ależ afera, przerwano milczenie ws. nieślubnego dziecka księcia Karola. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów
  4. Polski polityk oskarżony o straszną zbrodnię. Media dotarły do niewyobrażalnych ustaleń
  5. Zła wiadomość, wielu Polaków może dużo stracić. Mało kto wiedział
  6. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  7. Polak stworzył niezniszczalny materiał. Teraz może go wykorzystać wojsko
  8. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
  9. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News