Rodzice zabili 5-letnią Nadię. Dramatyczny apel babci dziewczynki

Rodzice zabili 5-letnią Nadię. Dramatyczny apel babci dziewczynki Źródło: zrzutka.pl

Dziewczynka została zamordowana przez swoich rodziców. Babcia 5-latki zwraca się teraz z dramatycznym apelem. Czy niebawem zakończy się koszmar?

Dziewczynka miała pięć lat, kiedy zginęła we własnym domu. Jak utrzymują jej rodzice, doszło do tragicznego wypadku, podczas którego mała w nocy spadła ze schodów. Śledczy, który zajęli się sprawą małej dziewczynki nie mają wątpliwości, że za zabójstwem dziecka stoją jego rodzice. Babcia zwraca się teraz do wszystkich z dramatycznym apelem. 

Dziewczynka zginęła na początku stycznia

5-letnia Nadia mieszkała z rodzicami w Irlandii, jej matka to pochodząca z Polski Aleksandra W., która poślubiła Abdula W. Para z małą córką od lat nie przebywała w kraju. Na początku zeszłego roku okazało się, że dziewczynka nie żyje. Funkcjonariusze szybo wszczęli śledztwo w sprawie śmierci dziecka. Udało się ustalić, że historia z nieszczęśliwym wypadkiem, którą przedstawili rodzice, nie pokrywała się z rzeczywistością. 

Rodzice dziewczynki zostali natychmiast aresztowani i usłyszeli zarzut morderstwa. Babcia 5-letniej Nadii nie wierzy w żadną z przedstawionych wersji wydarzeń i zamierza na własną rękę dowieść prawdy. W tym celu wystosowała apel do Polaków. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka miałaby wrócić do kraju

Babcia Nadii zwróciła się o wsparcie finansowe. Kobieta zorganizowała w sieci zbiórkę, a pieniądze, które stara się zebrać, mają pomóc wyjaśnić, co tak naprawdę się zdarzyło, a także chce pochować swoją ukochaną wnuczkę w Polsce. 

- Kwota, jaką próbuję zebrać dzięki ludziom dobrej woli, jest dla mnie ogromną sumą, ponieważ oprócz transportu zwłok i pogrzebu konieczne będzie w późniejszym czasie odebranie organów Nadii, które zostały pobrane i zatrzymane na potrzeby toczącego się śledztwa i procesu-po jego zakończeniu zostaną zwolnione i będą mogły dołączyć i spocząć w grobie Nadii. Niestety jest to dla mnie ogromny koszt. Nie jestem osobą majętną, pracuję - wyznała. 

Udało się zebrać całą kwotę

Dzisiaj grzeje: 1. Tuż po cumowaniu luksusowego statku pasażer zrobił okropną rzecz. Nie żyje, pozostali nie mogą uwierzyć
2. 6 osób nie żyje, trwa pilna akcja policji. Media obiegły wiadomości o niesłychanej tragedii za granicą

Już dziś babcia może odetchnąć z ulgą. Internauci sprawili, że cała kwota została zebrana. Zakładane 30 000 zł zostało już przekroczone, a wciąż napływają kolejne pieniądze. Każdy, kto chciałby wesprzeć babcię Nadii może wpłacić dowolną sumę za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Wielki gwiazdor X-Factor jest pedofilem. Jego ofiarami byli mali chłopcy
  4. Bardzo długo zatajała prawdę o chorobie nowotworowej. Gwiazda "M jak miłość" w końcu zdobyła się na szczere wyznanie
  5. Będzie 500 plus dla nowej grupy społecznej! Ale tym razem nikt się nie cieszy, tysiące Polaków oburzonych

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News