Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek

Jej córka miała tylko 3-latka. Mama w końcu powiedziała policji, co zrobił jej 54-latek Źródło: Pixabay / Alexas_Fotos

Dziewczynka mogła paść ofiarą gwałciciela. Matka 3-letniego dziecka zgłosiła się na policję i opowiedziała o koszmarze, który przeżyła jej ukochana córeczka.

Dziewczynka nie powinna przeżyć tego, o czym opowiedziała sztumskiej policji jej matka. Kobieta zgłosiła się na komisariat w celu doniesienia o rzekomym brutalnym gwałcie na jej 3-letniej córce, jakiego miał się dopuścić w Nowym Targu 54-letni mężczyzna. To bardzo poważne oskarżenie.

Dziewczynka ma tylko 3 lata

Kobieta zgłosiła się na okoliczny komisariat w Sztumie i opowiedziała funkcjonariuszom o brutalnym gwałcie, który miał mieć miejsce w Nowym Targu. Ofiarą miała być jej 3-letnia córka. Wyjątkowo przerażającą opowieść policjanci potraktowali bardzo poważnie i po kilku godzinach zatrzymali podejrzanego mężczyznę w jego miejscu zamieszkania. Na razie nie postawiono mu żadnych zarzutów, funkcjonariusze dokładnie badają sprawę. To bardzo mocne oskarżenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka prawdopodobnie nie jest spokrewniona z potencjalnym sprawcą

Trwa intensywne śledztwo. Policja stara się ustalić, czy miał miejsce gwałt, czy też molestowanie. Na razie wiadomo tylko, że dziecko prawdopodobnie nie jest spokrewnione z zatrzymanym, a do napaści na dziewczynkę miało dojść poza jej miejscem zamieszkania. Niezależnie jednak od dokładnych okoliczności zdarzenia, jeśli rzeczywiście do niego doszło, bez wątpienia było ono dla dziecka niewyobrażalnym koszmarem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Dostrzegł w parku mężczyznę z niepełnosprawnym psem. Kiedy zobaczył, co z nim robi, od razu sięgnął po telefon

Zapytana o szczegóły zdarzenia przez redakcję serwisu Fakt24 prokurator Grażyna Wawryniuk z prokuratury okręgowej w Gdańsku odpowiedziała, że nie może udzielić więcej informacji, gdyż obecnie prowadzone są czynności w tej sprawie. Policja również nie komentuje doniesienia. Sprawa jest w toku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister POSTAWIŁA SIĘ Kaczyńskiemu. Mówi "nie" kluczowemu pomysłowi PiS
  2. Mężczyzna pocałował zmarłą żonę w czoło. Chwilę później już nie żył
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

źródło: Planeta

Następny artykuł