Dziewczynka ze znamieniem
Instagram laceyjaxart
Irmina Jach - 23 Września 2020

Dziewczynka urodziła się z wielkim znamieniem na twarzy. Ciężko uwierzyć, jak wygląda po kilku latach

Dziewczynka urodziła się z ogromnym znamieniem, które pokrywało dużą część jej twarzy. Rodzice pokochali ją taką, jaką jest, w pełni akceptując kosmetyczny defekt. Kilka dni po urodzinach założyli niemowlęciu profil w mediach społecznościowych, na którym regularnie chwalą się zdjęciami pociechy. Trudno uwierzyć, jak zmieniła się dziewczynka "z maską Batmana".

Dziewczynka o imieniu Natalie przyszła na świat przed dwoma laty. Dziecko urodziło się z ogromnym znamieniem, które niektórym internautom skojarzyło się z maską Batmana. Na szczęście, defekt kosmetyczny okazał się być niegroźny, a niemowlę szybko zostało okrzyknięte mianem małej superbohaterki. Niewiarygodne, jak zmieniła się na przestrzeni kilku miesięcy.

Agata Duda sprawiła, że wszyscy zamarliGdy Agata Duda weszła do pomieszczenia, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?Czytaj dalej

Dziewczynka "z maską Batmana" wyrosła na urocze dziecko

Lacey Jackson dwa lata temu urodziła dziewczynkę z dużym znamieniem na twarzy. Defekt pokrywał prawie jedną czwartą twarzy maleńkiego dziecka. Mama i tata początkowo byli przerażeni tym, jak wygląda niemowlę. Lekarze zapewnili ich jednak, że życiu ich pociechy nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Nieprawidłowości nie wykazały także badania okulistyczne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

szczur kanalizacja szokująca prawdaZ kanalizacji wyciągnęli coś przypominające olbrzymiego szczura. Gdy poznali prawdę, zamarliCzytaj dalej

Rodzice zdawali sobie sprawę z tego, że w przyszłości Natalie może mieć poważne problemy w kontakcie z rówieśnikami. Bali się tego, że będzie wytykana palcami i wyszydzana. Nie zdecydowali się jednak na wyrażenie zgody na operację, podczas której znamię zostałoby usunięte. Nie chcieli pozbawiać dziecka znaku charakterystycznego. Niedawno pisaliśmy o podobnej historii, która skończyła się happy endem.

- Większość ludzi mówiło nam, że Natalie pięknie wygląda ze znamieniem. Nie mogliśmy zatem zgodzić się na jego usunięcie - wspomina mama małej superbohaterki.

Dzisiaj grzeje:

1. Fatalne informacje dla polskich emerytów. Rząd zabierze im pieniądze

2. Barbara Kurdej-Szatan urodziła. Mąż gwiazdy pokazał pierwsze zdjęcie maluszka, ”Jesteś najpiękniejszym prezentem”

3. Mamy potwierdzenie, do października dzieci nie wrócą do szkół. Porażające informacje z kilku polskich placówek

Dziewczynka świętowała niedawno swoje drugie urodziny. Trzeba przyznać, że dziecko wygląda naprawdę uroczo, a defekt wyraźnie zbladł, nabierając różowej barwy. Natalie jest bardzo szczęśliwym, radosnym i aktywnym dzieckiem. Nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktu z rówieśnikami i chętnie spędza czas w towarzystwie starszych braci. Każdy jej dzień jest skrupulatnie dokumentowany w mediach społecznościowych. Prawda, że jest urocza?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była jedną z gwiazd "M jak miłość", nagle zniknęła z telewizji. Po latach podjęła przełomową decyzję
  2. Wściekły Marcin Najman nagle zwrócił się do prezydenta Warszawy. Padły przekleństwa, Polacy złapali się za głowy
  3. Danuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całego
  4. W zgliszczach samolotu znaleziono list należący do Anny Jantar. Dziś córka ujawnia jego treść
  5. Nagła wiadomość zdruzgotała kilka pokoleń Polaków. Media podały informacje o pogrzebie
  6. Ile naprawdę lat ma Magda Gessler? Bez make-upu wygląda na 15 lat mniej

Lech Wałęsa pokazał zdjęciaLech Wałęsa pokazał, jak teraz spędza czas. Polacy zaniemówili, podobnego hitu nie było od latCzytaj dalej

Źródło: Parenting.pl

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News