Porażająca tragedia w kościele. Nie żyje 7-letnia dziewczynka, umarła w strasznych okolicznościach

Porażająca tragedia w kościele. Nie żyje 7-letnia dziewczynka, umarła w strasznych okolicznościach Źródło: unsplash.com/ Joshua Eckstein

Dziewczynka poszła do kościoła ze swoją klasą na wycieczce szkolnej. W trakcie zwiedzania zabytku doszło do czegoś naprawdę przerażającego. Siedmiolatka umarła w strasznych okolicznościach na oczach wszystkich zgromadzonych w świątyni.

Dziewczynka chodząca na co dzień do Educandato Uccellis, czyli jednej z największych i najbardziej znanych włoskich szkół integracyjnych, wybrała się ze swoją klasą na wycieczkę do zabytkowej świątyni w Udine. Ta wizyta miała być szansą dla chorych dzieci obejrzenia zabytku, ale skończyła się wielką tragedią. Siedmioletnie dziecko umarło w przerażających okolicznościach na oczach szkolnych kolegów.

Dziewczynka poszła na wycieczkę szkolną. Już z niej nie wróciła

Bycie wychowawcą klasy integracyjnej jest wyjątkowo ciężkim zadaniem dla nauczyciela, który musi dość specyficznie zachowywać się podczas sprawowania opieki nad swoimi podopiecznymi. W trakcie wycieczki klasowej do miejscowego kościoła doszło do przerażających scen, które już na zawsze odcisną się w psychice podopiecznych.

Gdy nauczycielka była zajęta uspokajaniem reszty klasy, jedna z dziewczynek wyruszyła na samotne zwiedzanie świątyni. Dziewczynka wspięła się na zabytkową chrzcielnicę, której chciała przyjrzeć się bliżej. Liczący kilkaset lat przedmiot zaczął się chybotać. Dziecko zdążyło jeszcze krzyknąć, co zwróciło uwagę wszystkich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wielki huk poinformował o tragedii. Uczniowie z nauczycielką zamarli

Jak się okazało, zabytkowa chrzcielnica nie była przewiercona do podłogi, więc dziecko wchodząc na nią znalazło się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Dziewczynka próbowała zejść z przedmiotu przed zetknięciem się z podłogą, ale nie zdążyła i uderzyła z dużą siłą o podłogę. Na domiar złego, spadła na nią chrzcielnica i całkowicie ją zgniotła.

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

Siedmioletnie dziecko nie miało szans przeżycia takiego upadku i zgniecenia przez przedmiot, który miał w sobie bardzo ciężkie elementy. W sprawie wszczęto postępowanie, a za upadek dziecka zostanie najprawdopodobniej ukarana nauczycielka, która nie dopilnowała uczennicy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z pieniędzmi na dzieci. Rodzice ZMUSZENI wykładać po 600 zł na dziecko!

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News