Powalające, 8-latka ważyła 200 kilogramów. Można zdębieć patrząc na nią po kilku latach

Powalające, 8-latka ważyła 200 kilogramów. Można zdębieć patrząc na nią po kilku latach Źródło: YouTube/tubeseantube

Zaledwie 8-letnia dziewczynka ważyła niemal 200 kilogramów. Gdy lekarze ją zobaczyli, nie mogli uwierzyć, że jest w takim wieku. Niewiarygodne, jak wygląda po latach, jej przemiana jest zdumiewająca.

8-letnia dziewczynka cierpiała jako dziecko na ogromną otyłość. Dziewczynka ważyła niemal 200 kilogramów, przez co zdobyła niechlubny tytuł najgrubszego dziecka na świecie. Złe nawyki żywieniowe oraz siedzący tryb życia doprowadził ją do stanu krytycznego. Gdy lekarze ją zobaczyli, nie mogli uwierzyć, że ma tylko 8 lat. Jej przemiana po latach zdumiewa.

8-letnia dziewczynka ważyła prawie 200 kilogramów, niewiarygodna przemiana

Otyłość jest ogromnym problemem społecznym w naszych czasach. Wiele osób nie dba o swoje nawyki żywieniowe oraz prowadzi siedzący tryb życia, co może doprowadzić do tragicznych skutków. Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, że postępuje źle. Niestety skala problemu jest o wiele większa niż im się wydaje.

Jednym z poważniejszych przypadków jest, gdy rodzice zupełnie nie zdają sobie sprawy, że nieświadomie robią krzywdę swoim dzieciom. W takiej sytuacji znalazła się Jessica, która w wieku 8 lat ważyła już niemal 200 kilogramów. Została wówczas utytułowana jako najgrubsze dziecko na świecie.

Mama Jessici starała się zrobić wszystko, by jej córka czuła się szczęśliwa. Podawała jej każdy posiłek, jaki sobie zażyczyła, w każdym momencie kiedy tylko dziewczynka tego zapragnęła. Takie działanie doprowadziło do uzależnienia od jedzenia.

Jessica zjadała nawet kilkanaście posiłków o bardzo wysokiej kaloryczności dziennie. Nic dziwnego, że w pewnym momencie osiągnęła taką wagę, że z jej powodu nie była w stanie się poruszać. Nogi odmówiły posłuszeństwa, wskutek czego dziewczynka chcąc gdziekolwiek się przemieścić, musiała się turlać po podłodze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Co najgorsze, matka dziecka nie widziała, że to, co się dzieje, nie jest normalne. Sytuację wzięła na poważnie dopiero w momencie, gdy jej córka nie była w stanie oddychać. Dziewczynka została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym. Ta sytuacja dała jej matce dużo do myślenia, wskutek czego zmieniła postępowanie, a Jessica została poddana diecie.

Dzisiaj grzeje: 1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze

2. Jedynym objawem było obgryzanie paznokci. 11-letni chłopiec trafił do szpitala ostatniej chwili

3. Ponad 200 osób wysłanych na kwarantannę. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce

Dzięki rygorystycznej zmianie nawyków żywieniowych, Jessica schudła 136 kilogramów. Dziewczynka znów była w stanie poruszać się o własnych siłach oraz chodzić do szkoły. Chęć do podjadania niezdrowych przekąsek nadal ją prześladuje, jednak w jej zwalczaniu pomagają leki. Historia dziewczynki jest ostrzeżeniem i przestroga dla rodziców, którzy rozpieszczają swoje dzieci w nadmiernym stopniu. Otyłość jest poważną chorobą, a jej ignorowanie może doprowadzić do przedwczesnej śmierci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość, Wielka Brytania w żałobie. Nie żyje b. piłkarz Manchesteru United, przeżył tragedię
  2. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę
  5. Dołująca tragedia, 2-latka zabiła własną mamę. Umarła na jej oczach, ojciec był bezradny
  6. Dramatyczne nagranie z windy. Widać na nim, co babcia robi wnuczkowi, nie wiedziała, że jest nagrywana

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News