Dziewczynka nie mogła przestać płakać. Reakcja kota powala na kolana, wszystko się nagrało

Dziewczynka nie mogła przestać płakać. Reakcja kota powala na kolana, wszystko się nagrało Źródło: youtube.com Hardik's offbeat

Dziewczynka wpadła w histerię, a rodzice nie mogli jej w żaden sposób uspokoić. Domowy kot zobaczył zapłakane dziecko i postanowił zareagować, a jego niezwykłe zachowanie nagrała kamera. Film trafił do sieci i szybko stał się hitem.

Dziewczynka nie mogła przestać płakać, rodzice robili wszystko, by uspokoić dziecko, jednak nic nie przynosiło pożądanego skutku. Nagle do akcji wkroczył ich domowy pupil, kto zbliżył się do dziecka i zrobił coś niesamowitego. Wszystko zarejestrowała kamera, a nagranie trafiło do sieci.

Dziewczynka nie mogła przestać płakać

Nagranie z domowym pupilem, które jakiś czas temu trafiło do sieci, szybko obiegło internet. Film opublikowany w serwisie Youtube odtworzono już ponad półtora miliona razy, a użytkownicy sieci są zaskoczeni tym, w jak niezwykły sposób kot zachował się wobec płaczącej dziewczynki.

Dziecko wpadło w histerię i nie mogło się uspokoić. Rodzice robili co mogli, by ich córka przestała płakać, jednak kilkulatka nie mogła opanować łez. Na nagraniu, które opublikowano w sieci widać, jak do leżącej dziewczynki podchodzi rodzinny pupil i zbliża się do jej zapłakanej twarzy. Po chwili robi coś, co zaskoczyło niejednego internautę.

Kot podszedł do zapłakanej dziewczynki i próbował ją uspokoić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na nagraniu widać zdenerwowaną dziewczynkę oraz puchatego, szarego kota. Zwierzak podchodzi do zapłakanego dziecka i wyciąga łapkę w stronę jej mokrych policzków,tak jakby chciał ją przytulić. kilkulatka początkowo nie jest zachwycone tak bliską obecnością zwierzaka i próbuje się od niego odgonić, jednak kociak nie daje za wygraną.

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje

2.Pitbull rzucił się na dziecko. Kamery nagrały wszystko, chłopiec nie miał szans sam się uwolnić

Po chwili zwierzak odsuwa się od twarzy zdenerwowanej dziewczynki i układa się na jej klatce piersiowej. Jego spokojne zachowanie wyraźnie wpływa na dziecko, które już po chwili również się uspokaja. Dzięki czułości i wyjątkowej wrażliwości zwierzaka, rodzice dziewczynki w końcu mogli odetchnąć z ulgą, ponieważ ich córka nareszcie przestała płakać. Wzruszeni postawą kota internauci zostawili wiele ciepłych komentarzy pod nagraniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bokser znalazł sposób na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano
  2. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją
  3. Śpisz na lewym boku? Każdy powinien znać konsekwencje, wpływ pozycji na organizm jest piorunujący
  4. Znalazł w wodzie porzucony aparat fotograficzny. Przejrzał zawartość i od razu chwycił za telefon
  5. Detektyw śledził pracowników podczas home office. Przyłapał ich na gorącym uczynku, zdradził kompromitujące szczegóły
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Wamiz

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News