Dziewczynka zmarła
Pixabay.com 12019
Monika Majko - 21 Listopada 2020

Lekarze walczyli o jej życie dwa dni. 2-latka w końcu zmarła po przykrym wydarzeniu w przedszkolu

Dziewczynka przez dwa dni walczyła o życie w szpitalu, do którego trafiła po wypadku w przedszkolu. Teraz zrozpaczeni rodzice 2-latki walczą o wprowadzenie we wszystkich placówkach zakazu, który być może uratuje inne dzieci przed losem ich córki.

Dziewczynka spożywała posiłek wraz z innymi dziećmi w przedszkolu, nagle doszło do nieszczęśliwego wypadku. 2-latka trafiła do szpitala, a lekarze przez dwa dni walczyli o jej życie. Dziecko zmarło, a zrozpaczeni rodzice postanowili, że nie zostawią tej sprawy.

Dziewczynka zakrztusiła się jedzeniem podczas posiłku w przedszkolu

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w przedszkolu Mini Learners w Radlett w Londynie. 2-letnia Sadie Salt spożywała posiłek wraz z innymi dziećmi, nagle dziewczynka zakrztusiła się kawałkiem kiełbaski, która tego dnia znajdowała się w menu stołówki w placówce.

Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planZ ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planCzytaj dalej

Mięso wpadło do dróg oddechowych dziecka i utrudniało jej oddychanie, nagle nastąpiło zatrzymanie akcji serca. Jak poinformował serwis "MailOnline", 2-latka natychmiast została przewieziona do londyńskiego szpitala Św. Marii, a lekarze rozpoczęli dramatyczną walkę o jej życie.

Dziewczynka przez dwa dni walczyła o życie, jednak lekarze nie zdołali jej uratować. Nieszczęśliwy wypadek miał tragiczny finał, a zrozpaczeni rodzice Sadie nie mogli uwierzyć w to, co spotkało ich rodzinę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Dziewczynka zmarła po dwóch dniach walki o życie

Rodzice dziewczynki uznali, że śmierć ich córki może być jednak ostrzeżeniem dla wszystkich innych rodzin i postanowili walczyć o to, by przeciwdziałać kolejnym takim zdarzeniom. Twierdzą, że Sadie umarła, ponieważ przedszkole nie zadbało, by dzieci dostawały posiłki, dostosowane do swojego wieku.

- Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci pozostających pod naszą opieką jest i zawsze było naszym najwyższym priorytetem i obecnie ściśle współpracujemy z odpowiednimi organami - przekazała rzecznik placówki, do której uczęszczała dziewczynka.

- Podejmujemy również kroki, aby zapewnić wsparcie dzieciom, rodzinom i personelowi naszego przedszkola w tym niezwykle trudnym okresie - dodał.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mateusz Morawiecki przekazał informacje dotyczące powrotu dzieci do szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów
  2. Masz dziecko? Uwaga, podczas ferii będzie obowiązywał pewien zakaz, na rządowej stronie właśnie pojawiła się informacja
  3. Danuta Martyniuk pokazała kreację, na widok której chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal

Rodzina Sadie wystosowała petycję, która ma wprowadzić zakaz serwowania kiełbas oraz winogron w przedszkolach dzieciom poniżej 5. roku życia. Dzięki temu podopieczni placówek mają uniknąć niebezpieczeństwa zakrztuszenia.

Twórcy petycji mają zamiar zebrać pod nią 5 tys. podpisów. W dokumencie wyjaśniono m.in. że twarda skóra kiełbas sprawia, że dzieci mają problem z ich pogryzieniem, a to może doprowadzić do zakrztuszenia się.

- Oddziały intensywnej terapii dla dzieci często przyjmują dzieci, które padły ofiarą przypadkowego zadławienia i zdecydowanie wspieramy wszelkie środki, które mogą zmniejszyć to ryzyko - przekazał Chloe Oliver, dyrektor organizacji charytatywnej COSMIC, którą wspierają rodzice Sadie.

Zobacz także w naszych serwisach:

   1. "Nie spodziewałem się, że to się stanie tak szybko". Minister Zdrowia mówi o sytuacji w Polsce
   2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   3. Rząd pracuje nad ograniczeniami w przemieszczaniu się. Premier wygadał się na konferencji, co czeka Polaków?
   4. Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania
   5. Z ostatniej chwili: tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje b. poseł, burmistrz i prezydent miasta
   6. 1 trick sprawi, ze sałatka jarzynowa zachwyci smakiem. Korzysta z niego sama Gessler
   7. Kurniki w piekielnym ogniu: żywioł szalał bez litości, gigantyczne straty
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Parenting / Hertsad

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News