Dziewczynka zaczęła kopać psa. Pożałowała, nagrała się zemsta zwierzaka

Dziewczynka zaczęła kopać psa. Pożałowała, nagrała się zemsta zwierzaka Źródło: YouTube / david rios

Dziewczynka zaczęła zaczepiać i kopać odpoczywającego psa. Ten nie pozostał jej dłużny. Jego reakcja została nagrana, a film trafił do sieci.

Dziewczynka nie chciała dać spokoju odpoczywającemu zwierzakowi. Zaczepiała go i w końcu zaczęła kopać. Zdenerwowany pies stracił cierpliwość i zemścił się na nieznośnym dziecku. Jego reakcję zarejestrowała kamera.

Dziewczynka zaczepiała psa, zwierzak stracił cierpliwość

Oglądając nagranie opublikowane w sieci, można zobaczyć jak dwa psy rasy bokser odpoczywają spokojnie na plaży. Zwierzaki leżą na piasku w towarzystwie bosej dziewczynki. W pewnym momencie dziecko, prawdopodobnie z nudów, kładzie nogi na zwierzętach, a następnie zaczyna je szturchać i kopać. Trwa to dłuższą chwilę, ale z każdą sekundą jej szturchanie staje się coraz bardziej agresywne. Z początku pupile ignorują jej zachowanie, ale w pewnym momencie jeden z czworonogów zupełnie traci cierpliwość i postanawia dobitnie wyrazić swoje niezadowolenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka padła ofiarą niespodziewanej zemsty pupila

Bokser starał się pozbyć z grzbietu nóg dziecka i strącił je na piasek. Niestety trafiły pomiędzy jego łapy, a dziewczynka nieświadomie wycelowała kopniaka prosto w jego brzuch. Tego było już za dużo. Pies zerwał się na cztery łapy, odwrócił tyłem i zaczął intensywnie kopać przednimi łapami w piasku, celując prosto w leżącą dziewczynę. Dziecko nie zdołało się szybko podnieść, zostało dokładnie obsypane piaskiem, łącznie z twarzą i oczami. Zemsta się udała, a dziewczynka natychmiast przestała uprzykrzać się zwierzętom.

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latka trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Pomysłowe zachowanie zwierzaka zostało nagrane. Film trafił na Youtube i stał się hitem sieci. Internauci są zachwyceni niespodziewaną reakcją psa. Bokser mógł przecież naszczekać na dziewczynkę lub nawet ją ugryźć. Był jednak dobrze wychowany i wybrał "dżentelmeński" sposób okazania swojego szczerego niezadowolenia z wątpliwych pieszczot.


YouTube / david rios

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaniepokojeni goście zgłosili, że z pokoju obok dochodzą dziwne dźwięki. Gdy pracownik zajrzał do środka niemal zemdlał
  2. Jeśli masz na dłoni linię "anioła stróża" jesteś prawdziwym szczęściarzem. Wyróżnia tylko nielicznych, jej znaczenie napawa dumą
  3. Ludzie umierają, bo wstydzą się przyznać. Tragiczna sytuacja cukrzyków
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News