Tragedia 14-miesięcznej dziewczynki wstrząsnęła całą Polską. Niestety, właśnie media poinformowały, że Basia nie żyje

Tragedia 14-miesięcznej dziewczynki wstrząsnęła całą Polską. Niestety, właśnie media poinformowały, że Basia nie żyje Źródło: .

Dziewczynka, która miała ledwo 14-miesięcy, nie żyje. Historia Basi, której dopingowała cała Polska, ma tragiczne zakończenie. Media właśnie poinformowały o jej śmierci.

Dziewczynka z Konina w sobotę wypadła z okna. W mieszkaniu znajdowali się jej rodzice, którzy po zdarzeniu wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Lekarze z całych sił starali się pomóc dziewczynce przeżyć. Niestety, jak podają media, dziecko nie żyje.

Dziewczynka z Konina nie żyje

28 września w nieznanych okolicznościach w kamienicy przy alei 1 Maja w Koninie doszło do tragedii. Zaledwie 14-miesięczna dziewczynka wypadła przez okno z trzeciego piętra. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Od razu po wypadku dziecko zostało przewiezione do szpitala w Poznaniu. Tuż po zdarzeniu policja nie informowała w jakim stanie jest maleństwo. Dopiero dzisiaj w mediach pojawiła się informacja o tym, że Basia nie żyje.

Okazało się, że już po upadku dziecko nie żyło. Lekarze na jutro zaplanowali sekcję zwłok, która ma wskazać przyczynę zgonu. Będą starali się sprawdzić, czy do śmierci doszło przed wypadnięciem z okna, czy na skutek upadku.

Jak udało się ustalić policji, rodzice, którzy znajdowali się w mieszkaniu, gdy doszło do tragedii, byli trzeźwi. Do dzisiaj nie są znane przyczyny, dla których dziecko znajdujące się pod opieką rodziców wypadło przez okno. Rodzicom zostały postawione zarzuty i grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Oskarżeni są o to, że nie dopilnowali dziecka, co doprowadziło do jego śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1.Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Nikt nie może zrozumieć, jak pod opieką dwojga dorosłych opiekunów dziecko mogło wypaść z okna. Wielka tragedia wstrząsnęła mieszkańcami całego Konina, którzy nie mogą się pogodzić z tak bolesnym wydarzeniem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będzie nowy system emerytalny. WKURZY was źródło jego finansowania
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Wszyscy w "Mam talent" zaczęli się śmiać, gdy powiedziała, że jej pies umie śpiewać. Jak zwierzak zaczął występ, oszaleli na jego punkcie
  4. Porwali nastolatkę i więzili ją 44 dni. Robili jej tak straszne rzeczy, że sama błagała, by ją w końcu zabili
  5. To już oficjalne. Wiadomo, kiedy będą wypłacane czternaste emerytury i komu się należą

źródło: wp 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News