Znaleźli porzuconą 2-latkę z listem w ręku. Kiedy przeczytali słowa jej mamy, nie mogli się opanować

Znaleźli porzuconą 2-latkę z listem w ręku. Kiedy przeczytali słowa jej mamy, nie mogli się opanować Źródło: Imgur

Dziewczynka została znaleziona na progu budynku opieki społecznej. 2-latka ściskała w ręku list, który napisała jej matka. Jego treść zszokowała wszystkich.

Dziewczynka została porzucona przez matkę, ma zaledwie 2-lata. W dłoni ściskała list od swojej rodzicielki. Jego treść zupełnie zszokowała wszystkich, a powody jej porzucenia są niewiarygodne. Matka dziecka twierdzi, że nie miała innego wyjścia, musiała podjąć okrutną decyzję.

Dziewczynka trzymała w dłoni list od mamy

Pracownicy opieki społecznej w Tajlandii byli zupełnie zaskoczeni, kiedy na progu budynku znaleźli samotną 2-latkę. W ręku trzymała plastikową reklamówkę, w której spakowane były jej ubrania, ulubione zabawki i kilka niezbędnych rzeczy. Na ciele dziecka widoczne były niepokojące ślady - miało spore siniaki, stłuczenia oraz kilka blizn. Po chwili personel zauważył, że w drugiej dłoni dziecko trzyma list.

Dziewczynkę natychmiast przetransportowano do szpitala, by sprawdzić jej stan zdrowia. Zabrano jej kartkę, którą trzymała w dłoni. Okazało się, że jest to list napisany przez jej rodzicielkę. Treść listu zszokowała wszystkich. Kobieta wyjaśnia w nim, dlaczego porzuciła swoją córkę.

Dziewczynka została porzucona przez mamę. Powód jej zachowania jest niewiarygodny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta wyznała, że stanęła przed bardzo trudną decyzją. Jej nowy partner nie chciał zaakceptować dziecka z poprzedniego związku. Matka dziewczynki została postawiona przed ultimatum i wybrała osobiste szczęście. W liście wyznała, że tylko w ten sposób mogła zapewnić córce lepsze życie, bo sama znajduje się w trudnej sytuacji, a jedynym ratunkiem dla niej jest obecny związek. Według niej, pozostawienie córki pod budynkiem opieki społecznej było dla nich obu najlepszym wyjściem z tej niezwykle trudnej sytuacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Napad na polskich turystów za granicą. Przestępcy weszli do autokaru
2. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości. Nie żyje uwielbiany dziennikarz i operator

Treść listu zszokowała personel opieki społecznej. Być może kobieta naprawdę chciała dla córki jak najlepiej, jednak podjęła bardzo okrutną decyzję. Na szczęście dziewczynka została otoczona troskliwą opieką i już wkrótce będzie mogła trafić do rodziny, która ją pokocha.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Sygnał naziemnej telewizji będzie zmieniony. Twój telewizor może przestać odbierać obraz
  3. Groza na południu Polski. Księża szli na kolędę, nagle rozległy się strzały, służby postawione na nogi
  4. Mama wpadła w panikę, mleko dla dziecka nagle zrobiło się różowe. Dopiero po chwili doszło do niej, co zrobiła
  5. Nie mieści się w głowie, koleżanki ją przytrzymywały, a trener zmuszał do rozstawienia nóg. Nagranie trafiło do sieci

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News