Koszmar dziewczynki z dużego polskiego miasta trwał latami. Wykorzystywało ją pięciu o kilkadziesiąt lat starszych mężczyzn

Koszmar dziewczynki z dużego polskiego miasta trwał latami. Wykorzystywało ją pięciu o kilkadziesiąt lat starszych mężczyzn Źródło: Unsplash/Alexas_Fotos

Dziewczynka przeżyła prawdziwy dramat po tym jak przez lata wykorzystywano ją seksualnie w jednej z polskich miejscowości. Policja w końcu złapała sprawców.

Dziewczynka była przez lata regularnie wykorzystywana przez pięciu dorosłych mężczyzn. Koszmar odbywał się w jednej z miejscowości w południowej Polsce. Mieszkańcy są wstrząśnięci i nie mogą pojąć tego, jak do tak bestialskich czynów mogło dojść właśnie w ich miasteczku. W takich momentach pojawia się wiele pytań, również dotyczących tego, jak nikt mógł nie zauważyć kilkuletniego koszmaru młodej dziewczyny.

Nieletnia dziewczynka była przez lata wykorzystywana seksualnie

Do przerażającego przestępstwa miało dojść w jednej z miejscowości w pobliżu Rzeszowa. Jak ustaliła policja, pięciu dorosłych mężczyzn w porozumieniu wykorzystywało seksualnie nieletnią. Ze względu na dobro sprawy, nie podano, ile dokładnie lat miała ofiara. Wiadomo jedynie tyle, że nie ukończyła 15 lat, więc stosunek płciowy był z nią nielegalny.

Ponadto, ustalono, że do stosunków seksualnych z nieletnią miało dochodzić w okresie kilku lat. To oznacza, że dziewczynka mogła nawet nie być nastolatką, kiedy zaczął się jej koszmar. Sprawa trafiła do prokuratury okręgowej w Rzeszowie.

Sprawcy nie przyznali się do winy. Na razie przebywają w areszcie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mariuszowi N., Grzegorzowi D., Franciszkowi D., Andrzejowi M. i Franciszkowi K. zarzucono, że na przestrzeni kilku lat, wspólnie i w porozumieniu dopuszczali się obcowania płciowego, a także innych czynności seksualnych z małoletnią, poniżej lat 15 - mówił Artur Grabowski, rzecznik prokuratury.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Nieoczekiwany zwrot ws. morderstwa Adamowicza. Ktoś wiedział o planowanym zamachu?

Z tego, co na razie podano do informacji publicznej, sprawcy są w wieku od 40 do 66 lat i mieszkają w tej samej miejscowości. W wypadku przegranej sprawy mogą zostać skazani na przynajmniej 2, a maksymalnie do 12 lat więzienia. Na razie nie przyznali się do winy, ale prokuratura zastosowała wobec nich środki zapobiegawcze w postaci aresztu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Watykan wprowadza NOWY GRZECH. Wielu będzie bardzo zdziwionych
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Małgosia znalazła na swojej wycieraczce prezerwatywę. Tuż obok leżał liścik, jak go przeczytała, chciało jej się płakać
  4. Urodziła bliźniaki, a lekarze na ich widok zamilkli. Dopiero jak na nie spojrzała, zrozumiała dlaczego
  5. Mąż pozwalał braciom i kuzynom wykorzystywać cieleśnie swoją żonę. Ale to nie było najgorsze, co jej zrobił

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News