Przerażona mała dziewczynka poszła do sądu. Wyznała tam, co robi z nią jej oprawca

Przerażona mała dziewczynka poszła do sądu. Wyznała tam, co robi z nią jej oprawca Źródło: Unsplash/ Katherine Chase

Dziewczynka przechodziła w swoim domu piekło. Opowiadanie o takich przeżyciach to potworny ból. Na szczęście mogła liczyć na niespodziewane wsparcie. Dzięki takim ludziom dręczone dzieci mogą czuć się bezpieczne.

Dziewczynka nawet nie chciała opowiadać o swoich strasznych przeżyciach. Ze strachu. Obawa przed krzywdą, jaką może zrobić jej oprawca, była zbyt duża. Być może ofiara nigdy nie zdecydowałaby się na złożenie doniesienia, gdyby nie zaskakujące wsparcie pewnej grupy. Dzięki nim mogła opowiedzieć o przerażających rzeczach, jakie spotkały ją we własnym domu.

Dziewczynka przechodziła piekło w swoim domu. Zyskała pomoc i prywatną straż

Dziewczynka przechodziła w domu piekło. Jej ojczym okazał się potworem, pedofilem. Zaczął ją molestować seksualnie, gdy mała 10 lat. Ofiara była jednak zbyt przerażona, by powiedzieć komuś o swoich cierpieniach. Bała się tego, co grozi jej ze strony ojczyma, gdyby dowiedział się on o złożeniu skargi na policję. Dlatego znosiła cierpienia, aż do momentu, gdy usłyszała o organizacji BACA.

Gdy tylko członkowie organizacji Bikers Against Child Abuse, czyli Motocykliści Przeciw Molestowaniu Dzieci, usłyszeli o cierpieniach dziewczynki, zdecydowali się ją wesprzeć. Ustawili pod jej domem specjalną straż, by mieć pewność, że dziecku nic nie grozi ze strony ojczyma. Motocykliści czuwali aż do momentu, gdy otrzymali informację, że pedofil został aresztowany. Członkowie BACA wspierali, ofiarę przestępstwa seksualnego, gdy zeznawała w sądzie. Pokazali jej, że nie ma się czego bać, że są wokół niej ludzie, którzy jej pomogą.

Motocykliści wspierają ofiary molestowania. Zaskakująca organizacja

Organizacja BACA powstała w roku 1995. Pomysł na jej utworzenie wziął się ze stereotypu, że motocykliści to źli, niebezpieczni ludzie, którzy wzbudzają strach i którym nie wolno ufać. Postanowili wykorzystać fakt, że budzą grozę, by pomóc ofiarom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jesteśmy twardzielami i jesteśmy o wiele groźniejsi od oprawców. Jesteśmy bardziej przerażający od ich demonów. To działa - powiedział w rozmowie z The Daily Mail jeden z członków BACA.

- Oprawcy zdają sobie sprawę, że każdy z nas z chęcią posłałby im kulkę - dodaje.

Zdaniem Newson6, wsparcie motocyklistów przynosi naprawdę dobre efekty. W czasie składania zeznań dziecko skupia się na swoich obrońcach, ma świadomość, że chroni go grupa silnych, twardych ludzi. Dodaje to ofierze odwagi, pozwala nie zwracać uwagi na przestępcy i nie obawiać się konsekwencji z jego strony. W końcu, kto bałby się, mając takie wsparcie?

ZOBACZ TAKŻE

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Tadeusz Rydzyk oszalał? Wzywa wszystkich Polaków, by zrobili to jeszcze przed jesienią
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Ojciec jednak zabił Dawidka? Znaleziono prawdopodobne narzędzia zbrodni, media dotarły do porażających informacji
  6. Wstrząsające, jedno zdanie mamy Pawła Ż. na jego pogrzebie. Rozdziera serce

Źródło: Newsner

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu