Dziewczynka
youtube.com Amira's Archive
Monika Majko - 18 Listopada 2020

12-latka weszła na scenę i kiedy tylko otworzyła usta, wszyscy zamarli. Onieśmieliła światową gwiazdę

Dziewczynka chwyciła za mikrofon i weszła na scenę. Kiedy otworzyła usta, widownia zamarła z zaskoczenia. 12-latka zaśpiewała w duecie ze światową gwiazdą, wszyscy byli w szoku.

Dziewczynka zaskoczyła wszystkich, którzy pojawili się na koncercie światowej sławy śpiewaka operowego, Patrizio Buanne'a. W trakcie występu gwiazdora 12-latka chwyciła za mikrofon i weszła na scenę. Kiedy otworzyła usta, wszyscy zamarli.

Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiWłaśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiCzytaj dalej

12-letnia Amira Willighagen urodziła się w 2004 roku w holenderskim mieście Nijmegen, a w wieku 9 lat wygrała krajową edycje programu telewizyjnego "Mam talent". Dziewczynka nauczyła się śpiewać operę, a w talent show wykonała m.in. takie znane utwory, jak "Ave Maria" czy "O Mio Babbino Caro".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Gwiazda opery Patrizio Buanne zaprosił dziewczynkę do udziału w swojej światowej trasie koncertowej. 12-latka zaśpiewała na scenie ze słynnym włosko-austriackim barytonem w lipcu 2018 roku, a jej występ zaskoczył wszystkich.

Obdarzona swoim niezwykłym talentem sprawiła, że nawet sam operowy gwiazdor wyglądał na onieśmielonego jej niezwykłymi umiejętnościami. Rzadko zdarza się, by operowe klasyki śpiewały dzieci, ale tak wspaniałego duetu nikt się nie spodziewał.

Dzisiaj grzeje:

1. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku

2. Żona znalazła dowód zdrady męża w jego telefonie. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób

3. Śnieg i mróz uderzą znienacka w Polskę już za kilka dni, wiemy gdzie będzie biało. Polacy muszą się przygotować

Patrizio Buanne i Amira Willighagen wykonali wspólnie słynny utwór pt. "O Sole Mio", a ich występ został zarejestrowany przez kamery. Nagranie z koncertu trafiło do sieci i szybko stało się hitem. Wskazuje na to ponad 30 milionów unikalnych wyświetleń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny muzyk, hitów jego zespołu słuchali chyba wszyscy
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny muzyk, hitów jego zespołu słuchali chyba wszyscy
  7. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News