Nie mieści się w głowie, mężczyzna ponad 100 razy zgwałcił 6-letnią dziewczynkę. Jego żona nic nie zauważyła

Nie mieści się w głowie, mężczyzna ponad 100 razy zgwałcił 6-letnią dziewczynkę. Jego żona nic nie zauważyła Źródło: pixabay.com StockSnap

Dziewczynka została okrutnie skrzywdzona przez 39-letniego mężczyznę. Pedofil sądził, że jego czyny nigdy nie ujrzą światła dziennego i jest bezkarny - w końcu tyle razy gwałty i inne zbrodnie seksualne uchodziły mu na sucho. Przerażające jest to, że żona 39-latka niczego nie zauważyła.

Dziewczynka już do końca życia zapamięta to, co zrobił jej 39-letni oprawca. Na szczęście jest ogromna szansa na to, że zwyrodnialec już nie wyjdzie z więzienia. Przewidywana kara jest surowa aż do bólu.

Mężczyzna świetnie krył się przed swoją rodziną

39-letni David McCutcheon wiódł całkiem zwyczajne życie - miał żonę, a także według pewnych źródeł był też troskliwym i kochającym ojcem. Na zdjęciach, do których dotarli dziennikarze, pozuje z partnerką i dwójką dziewczynek. Pracował jako sprzedawca samochodów. 10 czerwca David został nagle zatrzymany w Cottage Grove w stanie Oregon w USA. Policja natrafiła na jego ślad, jednak nie wiadomo, czy do aresztowania przyczyniło się oficjalne zgłoszenie czy tylko poszlaki.

Zaskoczony 39-latek został zabrany na komisariat i tam usłyszał zarzuty o gwałt i molestowanie. 15 czerwca przyznał się do winy - stało się to po kilku dniach przesłuchań, kiedy przekazano go do dyspozycji śledczym z Cottage Grove. Nie wiadomo, czy dziewczynka była z nim spokrewniona - jej koszmar zaczął się niedługo po 6. urodzinach.

Dziewczynka przeżyła gwałt i znęcanie się, to nieopisany koszmar

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatecznie 39-latek został oskarżony o ponad 100 gwałtów na jednym dziecku. Wśród zarzutów pojawiają się tak obrzydliwe przestępstwa jak 70 przypadków gwałtu, 40 przypadków sodomii (seks analny lub oralny) i 110 przypadków znęcania się. Według amerykańskiego prawa kary za każdy występek mogą się sumować. W związku z tym David może pozostać w więzieniu do końca życia, ponieważ suma kar wynosi 2750 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została wykorzystana przez 4 chłopaków. Po 2 latach jej mama zagląda do łazienki i odkrywa przerażającą prawdę
2. GIF wycofał leki, które stosują tysiące Polaków. Koniecznie sprawdźcie, czy nie macie ich w domu

W stanie Oregon w USA gwałciciele są karani bardzo surowo. Każdy taki czyn to minimum 25 lat za kratkami. Za sodomię sad skazuje na 8 lat pozbawienia wolności, a kara ta rośnie do 25 lat, jeśli ofiara była poniżej 12. roku życia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ocet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturę
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Tata zamknął córkę w samochodzie i poszedł do pracy. Wrócił po 7 godzinach, niestety było już za późno
  4. Na jaw wyszła porażająca prawda o pogrzebie Jerzego Pilcha. Żałobnicy o niczym nie mieli pojęcia
  5. Gessler nie wytrzymała, nie mogła dłużej milczeć. Wydała pilny apel
  6. Koronawirus na weselu w Olsztynie. Najgorszy scenariusz właśnie się sprawdził

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News