Dziewczynka umierała przez 4 lata. Tuż przed śmiercią zaplanowała swój pogrzeb

Dziewczynka umierała przez 4 lata. Tuż przed śmiercią zaplanowała swój pogrzeb Źródło: facebook.com/Darcy Rae's Dream

Dziewczynka z tygodnia na tydzień i z miesiąca na miesiąc czuła się coraz gorzej. Nie była aktywna jak kiedyś, przestali interesować ją rówieśnicy. Dopiero po czterech latach lekarze odkryli, co niszczyło ją od środka.

Dziewczynka w pewnym momencie zorientowała się, że umiera, dlatego spisała szczegóły swojego pogrzebu. Aż trudno sobie wyobrazić, czemu musiała stawić czoła. Cierpiała 4 długie lata, odeszła wśród bliskich osób.

Dziewczynka czuła się coraz gorzej, nie potrafiła nawet sama stać. Lekarze rozkładali ręce

Samopoczucie dziewczynki zaczęło psuć się tuż po jej 3. urodzinach. Darcy McGuire z Fife w Szkocji uskarżała się na ból w kościach, w różnych częściach ciała. Kiedy rodzice zabrali ją do lekarza dowiedzieli się, że ból może być spowodowany przez rośnięcie kilkulatki. Z wiekiem dziewczynka zaczęła być coraz bardziej zmęczona.

Latem zeszłego roku Darcy nagle zaczęła tracić na wadze. Była tak mocno wyczerpana, że nie miała siły i ochoty bawić się ze swoimi znajomymi. Doszło już nawet do tego, że nie potrafiła samodzielnie ustać, przewracała się nawet kilka razy dziennie. Lekarze zdecydowali się dokładniej przyjrzeć problemowi i przeanalizować wszystkie możliwe choroby. Pół roku później doszli do strasznych wniosków - to struniak.

Dracy zaplanowała swój pogrzeb. Wiedziała, że umrze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ten bardzo rzadki nowotwór jeśli atakuje, to osoby po 40. roku życia. To wolno rosnący, złośliwy guz, który umiejscawia się w okolicach kości potylicznej lub krzyżowo-guzicznej. Lekarze powiedzieli rodzinie wprost, że dziecku zostało jedynie kilka miesięcy życia. Wszystkie poprzednie objawy, przez 4 lata, wskazywały właśnie na struniaka. Dziewczynka umierała od 3. roku życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Miliony Polek robią tak z paznokciami. Natychmiast musicie przestać, grozi nowotworem
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Okazało się, że rak przeniósł się na kręgosłup, żebra, płuca, czaszkę, rękę, ręce i nogi. Pomimo natychmiastowej i intensywnej chemioterapii nie było już dla niej ratunku. 15 grudnia dziewczynka zmarła. Przed swoją śmiercią w najdrobniejszych szczegółach zaplanowała pogrzeb, aby w pewien sposób wyręczyć rodzinę. Zanim odeszła, pomogła też pewnemu hospicjum w Szkocji, na które zebrała kilkadziesiąt tysięcy funtów.

- Jestem bardzo wdzięczna za to, że spędziłam z nią 8 niesamowitych lat. Tak wiele mnie nauczyła w ciągu ostatniego roku, a siła, którą w sobie miała, jest tym, co teraz zapewni mnie siłę - napisała po śmierci dziewczynki jej mama.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo Alicji Majewskiej rozpadło się w przykrych okolicznościach. Gdy były mąż zachorował, i tak wyciągnęła do niego pomocną dłoń
  2. Urzędnicy obejrzą Twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Jeśli ułożysz dłonie w taki sposób, możesz się bardzo mocno zdziwić. Korzyści są ogromne
  4. Magda Gessler pilnie ostrzega wszystkich Polaków! W tych rybach są pasożyty i larwy, ogromne zagrożenie dla zdrowia
  5. Pyszne, kremowe ciasto bez pieczenia to prawdziwy hit. Każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News