Przeczytanie zajmuje minutę, ale pamięta się na długo. Smutna, bolesna, nieszczęśliwa historia malutkiej dziewczynki

Przeczytanie zajmuje minutę, ale pamięta się na długo. Smutna, bolesna, nieszczęśliwa historia malutkiej dziewczynki Źródło: unsplash

Dziewczynka z tej historii przeszła prawdziwe piekło. Jej życie, o którym przeczytasz w zaledwie minutę było niezwykle bolesne i pełne nieszczęśliwych chwil.

Dziewczynka nie miała łatwego życia. Już jako maleńkie dziecko musiała znosić niewyobrażalne cierpienie. Chociaż niedawno pojawiła się na świecie, los nie był dla niej łaskawy. 

Dziewczynka cierpiała na nieuleczalną chorobę 

Tuż po urodzeniu rodzice przytulali ją i nie chcieli wypuszczać z rąk, wiedzieli, że właśnie trzymają w rękach najcudowniejszy podarunek. Dziewczynka pojawiła się na świecie po wieloletnich staraniach rodziców, którzy przeszli długą drogę, by mogła pojawić się na świecie. Radości nie było końca, a dzień w którym się urodziła był dla nich najpiękniejszym dniem. 

Niestety ich radość nie trwała długo. Lekarze mieli dla nich najgorszą diagnozę. Już jako maleńkie dziecko dziewczynka została zdiagnozowana z nowotworem. Miała spędzić wiele dni w szpitalu, walcząc o życie. Rodzice próbowali zrobić wszystko, co w ich mocy, aby ich ukochana córka żyła jak najdłużej. Próbowali każdej możliwej terapii, wszędzie szukali pomocy. 

Dziewczynka miała jedno małe marzenie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka długo nie wychodziła ze szpitala. Rodzice, patrząc na jej łysą główkę, zastanawiali się, ile jeszcze czasu zostało ich małej córeczce na ziemi. Dni mijały, a stan dziewczynki się pogarszał. 

Pewnego dnia pielęgniarka w szpitalu zmieniała małej kroplówkę. Dziewczynka w pewnym momencie spojrzała na pielęgniarkę i zapytała, jak długo jeszcze będzie żyć. Pielęgniarka, która wiedziała, że dziewczynka niedługo umrze, nie mogła powiedzieć jej prawy. Skłamała mówiąc dziecku, że będzie jeszcze długo żyła. 

- Urodziny mojej mamy są w sobotę i chce jej dać prezent, na pamiątkę - powiedziała dziewczynka. 

Pielęgniarka patrzyła, jak mała dziewczynka wyciąga spod poduszki łysą lalkę, która miała być prezentem dla jej mamy. Kobieta nie mogła dłużej rozmawiać z dziewczynką, przeprosiła ją i wyszła na korytarz. Nie mogła rozpłakać się przy dziecku, nie mogła okazać swoich emocji. 

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej

2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Pomimo pracy na oddziale onkologicznym dla dzieci, kobieta nigdy nie przyzwyczaiła się do patrzenia, jak kolejne dziecko umiera przez nowotwór. Niewyobrażalne cierpienie, ból i modlitwa, o każdą chwilę życia dziecka jest dla wielu rodziców codziennością. Każdego dnia muszą toczyć niewyobrażalną walkę o życie swoich dzieci. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
  3. Zjawiskowa dziewczyna Janosika ma już 70 lat. O jej dramatycznych losach mało kto wiedział
  4. Smutek nie do opisania. Nie żyje Krystyna Siwiec
  5. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedziałeś o wszystkich, 7 pozycja wbija w ziemię

źródło: topniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News