Kiedy rodzina zorientowała się, co się stało, było już za późno. 21-miesięczna dziewczynka znaleziona martwa

Kiedy rodzina zorientowała się, co się stało, było już za późno. 21-miesięczna dziewczynka znaleziona martwa Źródło: flickr.com/George Eastman Museum

Dziewczynka zmarła w wyniku fatalnej pomyłki rodziny. Kiedy najbliżsi zorientowali się, co się stało, było za późno na pomoc. Odnaleźli martwe 21-miesięczne dziecko i zapłakali nad swoim bezmyślnym uczynkiem.

Dziewczynka miała zaledwie 21 miesięcy, kiedy skonała w strasznych męczarniach. Jej nieświadoma niczego rodzina była tuż za ścianą... Kiedy rodzice zorientowali się w sytuacji, pospieszyli dziecku na pomoc. Niestety nie zdążyli. Dziewczynka zmarła, a oni już zawsze będą borykać się z poczuciem winy za śmierć własnego potomka.

Dziewczynka miała być z rodziną

Do tragedii doszło 22 sierpnia bieżącego roku. Rodzice malutkiej Marah Anne Crapo zabrali dziewczynkę i starszą czwórkę jej rodzeństwa na czwartkową mszę do lokalnego kościoła. Po nabożeństwie wrócili do swojego domu w pobliżu amerykańskiego Brownsburga w stanie Indiana. Znużeni dniem członkowie rodziny udali się na krótki odpoczynek. Dopiero w 2 godziny później, po wybudzeniu z odświeżającej drzemki domownicy zauważyli, że coś jest nie tak. Nie zastali małej Marah w jej łóżeczku. W całym domu nie było śladu dziewczynki. 

Przerażeni rodzice zrozumieli, że nikt nie zabrał dziecka z samochodu. Gdy dopadli do drzwi swojego auta, nie mieli szans, by je uratować. W ciepły, letni dzień mała dziewczynka spędziła 2 godziny w nagrzanym pojeździe. Panujący we wnętrzu samochodu upał zabijał ją powoli. Rodzice na próżno starali się reanimować córeczkę. Na wszelką pomoc było już za późno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziewczynka zostanie wiecznym wyrzutem sumienia

Tragedia rodziny, której zmęczeni członkowie wzięli za pewnik, że ktoś z nich zajął się bezbronnym dzieckiem, jest dla niej największą karą. Przeciwko rodzicom, którzy dopuścili się fatalnego w skutkach zaniedbania i nieświadomie skazali swoją córkę na powolną śmierć w męczarniach, zapewne nie zostanie wszczęte postępowanie karne. Ich cierpienie dowodzi, że dziewczynka zmarła w skutek tragicznej pomyłki, nie zaś celowego niedopilnowania lub typowo ludzkiej beztroski. Twarz zmarłego dziecka będzie prześladowała całą rodzinę do śmierci.

Dzisiaj grzeje: 1. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

2. Legendarny piosenkarz choruje na ostrą białaczkę. Trafił do szpitala, wydał łamiące serce oświadczenie

Chociaż rodzicom zdarza się zostawić potomka samego w samochodzie, rzadko okoliczności tego czynu bywają aż tak smutne. Za większość podobnych przypadków odpowiada beztroskie podejście rodziców, którzy myślę, że zdążą wrócić po dziecko. W samych Stanach Zjednoczonych tylko w tym roku zmarło 36 pozostawionych w aucie maleństw.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Znany polski aktor wywołał kontrowersje na pogrzebie Staraka. Uwaga! TVN wyemitowała materiał odkrywający prawdę o artyście
  4. Chciał tylko pojechać hulajnogą. Polsat poinformował o okropnej śmierci
  5. Znamy prawdziwy powód, dla którego Beata Tyszkiewicz odeszła z Tańca z Gwiazdami. Niewyobrażalnie smutny

źródło: newsner

Następny artykuł