Lekarz ujawnia wstrząsające szczegóły gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Lekarz ujawnia wstrząsające szczegóły gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: Pxhere/CC0 Public Domain

Dziewczynka, która została brutalnie zgwałcona, w dalszym ciągu przebywa pod opieką lekarzy. Stan 13-miesięcznego dziecka dalej jest określany jako ciężki. Teraz lekarz wyjawia wstrząsające fakty, dotyczące gwałtu na dziewczynce.

Dziewczynka, która została brutalnie zgwałcona, ma zaledwie 13 miesięcy. Rodzice zostawili swoje dziecko pod opieką sąsiadów i nie przypuszczali, że ich małą córeczkę, może spotkać taki dramat. Gdy tylko odebrali swoją 13-miesięczną córeczkę od sąsiadów, zauważyli na jej ubranku ślady krwi. Przerażeni, natychmiast udali się do szpitala. Tam od lekarzy dowiedzieli się najgorszego. 

Dziewczynka została brutalnie zgwałcona 

Ciężko sobie wyobrazić, jakiego cierpienia doznało to maleństwo. Gdy rodzice zauważyli u swojej córeczki ślady krwi, postanowili jak najszybciej zawieźć dziecko do szpitala. Lekarze w Szczecinku stwierdzili, że mogło dojść do gwałtu na dziewczynce i zdecydowali się pilnie przetransportować dziecko do szpitala w Szczecinie. Tam 13-miesięczna dziewczynka miała przejść operację. 

Dyrektor ds. medycznych szpitala w Szczecinku, Marek Ogrodziński, opowiedział mediom szczegóły, dotyczące gwałtu na małej dziewczynce. Aż ciężko uwierzyć, że takie zdarzenie miało miejsce:

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W trakcie badania lekarskiego na szpitalnym oddziale ratunkowym lekarz prowadzący stwierdził obecność rany krocza. Została w trybie pilnym przeprowadzona konsultacja lekarza ginekologa oraz lekarza pediatry, którzy potwierdzili wstępne rozpoznanie urazu krocza. W związku z tym, że okoliczności powstania tego urazu były nie do końca jasne, podjęto podejrzenie, że uraz ten mógł być dokonany w trybie czynu nieżądnego. Dziecko było w stanie dosyć poważnym, aczkolwiek stabilnym - powiedział dyrektor ds. medycznych szpitala w Szczecinku, Marek Ogrodziński.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak teraz wygląda grób Piotra Woźniaka-Staraka. Bardzo smutny widok
2. 2-letnia córka zabiła swoją mamę. Kobieta konała na jej oczach

Do gwałtu na 13-miesięcznej dziewczynce miało dojść we wtorek lub w środę, w mieszkaniu sąsiadki, która opiekowała się powierzonym dzieckiem. Kobieta miała zostawić na kilka minut dziewczynkę pod opieką swojego męża. Mężczyzna podejrzany o brutalny gwałt na dziecku został już zatrzymany, a piątek przed południem przesłuchany w obecności prokuratora.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
  3. Wszedł do jej mieszkania przez okno na 3 piętrze. Brutalny gwałt wstrząsnął polskim miastem
  4. Monika Brodka pilnie strzeże swej prywatności. Prawie nikt nie wiedział, jaki dramat rozgrywał się w jej domu
  5. Zdjęcia pośladków Kurdej-Szatan w sieci. To widok, którego nie da się zapomnieć

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News