Dziewczynka przechodziła przez przejście, niestety ciężarówka się nie zatrzymała. Pilne doniesienia z polskiego miasta

Dziewczynka przechodziła przez przejście, niestety ciężarówka się nie zatrzymała. Pilne doniesienia z polskiego miasta Źródło: pikio.pl

Fatalny wypadek, 11-letnia dziewczynka przechodziła przez pasy, w momencie kiedy drogą jechał rozpędzony ciągnik siodłowy. Niestety, nie udało jej się umknąć.

Dziewczynka została potrącona przez ciężarówkę w jednej z polskich miejscowości. Chwilę po tym fatalnym wydarzeniu na miejscu zjawiły się służby ratownicze, oraz policja. Ustalane są przyczyny wypadku.

Dziewczynka przechodziła przez pasy, TIR nie zdążył się zatrzymać

Do incydentu drogowego doszło w Warszawie, w dzielnicy Rembertów, na skrzyżowaniu Chełmżyńska - Gwarków. 11-latka przechodząca przez pasy została potrącona przez kierowcę ciężarówki marki DAF. Jak poinformowała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji, na miejscu wypadku zjawiła się karetka, która zabrała dziewczynkę do szpitala. 

Niedługo po wypadku, niektóre źródła donosiły, że ofiara jest w ciężkim stanie. Na szczęście zdementowano te pogłoski, dziennikarze Polsatu dowiedzieli się od pracowników szpitala, że nastolatka była po wypadku wciąż przytomna. Nie odniosła poważnych obrażeń, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja ustala przyczyny wypadku. Utrudnienia na drodze

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, z jakich dokładnie powodów doszło do wypadku. Policja pracuje na miejscu, próbując ustalić przyczyny zdarzenia. Prawdopodobnie przesłuchany zostanie kierowca pojazdu ciężarowego oraz ewentualni świadkowie. Chełmżyńska jest dosyć ruchliwą ulicą, prowadzi do Ząbek, z których kierowcy często dojeżdżają do pracy. Przejście dla pieszych nie ma sygnalizacji i znajduje się obok przystanku autobusowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Jak poinformował ZTM, w związku z wypadkiem autobus linii 145 będzie jeździł objazdem. Trasa przejazdu zaplanowana jest na trasie Chełmżyńska - Strażacka - Żołnierska - Powstańców - Chełmżyńska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. To już oficjalne, los 13. emerytury został przypieczętowany. Podpisana ustawa wywoła dreszcze u seniorów
  4. Ukryta kamera nagrała dramatyczne sceny. Winda ruszyła, uwiązany na smyczy pies nie zdążył wejść za właścicielką 
  5. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News