Kilkumiesięczna dziewczynka była w szoku, jak przekłuwali jej uszy. Chwilę potem wydarzyła się rozdzierająca serce rzecz

Kilkumiesięczna dziewczynka była w szoku, jak przekłuwali jej uszy. Chwilę potem wydarzyła się rozdzierająca serce rzecz Źródło: Screen/Youtube/Crystal Vlogs & More

Dziewczynka, która ma zaledwie kilka miesięcy, została zabrana do salonu piercingu. Podczas przekłuwania uszu dziecko jest w całkowitym szoku. To, co wydarzyło się później, rozdziera serce.

Dziewczynka miała zaledwie kilka miesięcy, gdy rodzice zabrali ją do specjalnego salonu w celu przekłucia uszu. Dziecko początkowo było mocno zaskoczone i zadziwione wszystkim, co się wokół niego dzieje. Później doszło jednak do rozdzierającej serce sceny. 

Dziewczynka skazana na wybory rodziców 

Dziewczynka nie miała żadnego wyboru na to, co wymyślili dla niej rodzice. Najwyraźniej jej matka i ojciec, zdecydowali, że kilka miesięcy to odpowiedni wiek na to, żeby przekłuć maluszkowi uszy. Z pewnością dla wielu osób taki pomysł wyda się ekstrawagancki. 

Filmik prezentujący sytuację z salonu piercingu wzbudza skrajne emocje. Wszystko jest w porządku do momentu, w którym do ucha dziecka nie zostanie przyłożony specjalny pistolet do przekłuwania. Później następuje ekspresyjna reakcja dziewczynki, która może prowokować dyskusję nad sensownością dokonywania takich zabiegów u tak młodych osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wybuch dziecka 

Patrząc na to kilkumiesięczne dziecko ewidentnie widać, że mama bardzo dba o wizerunek swojej pociechy od pierwszego dnia jego życia. Bobas jest bowiem gustownie ubrany, a jego głowa ozdobiona jest różową opaską. Dopełnieniem tego wyglądu miały być kolczyki. Początkowo wszystko przebiega gładko w salonie piercingu. Matka z czułością trzymała na kolanach maleństwo, które wydawało się być bardzo zszokowane tym, co się dzieje. Dziecięca ciekawość w pewnym momencie przerodziła się jednak w rozpacz. 

Gdy pracowniczka salonu piercingu zbliża się z do dziecka z pistoletem do przekłuwania uszu i wykonuje strzał, dziewczynka wpada w panikę. Widać, że maleństwo bardzo cierpi i nie rozumie, skąd pochodzi ten ból. Jest zdezorientowane, a w odpowiedzi na całą tę dziwną sytuację zaczyna dramatycznie płakać. Cała scena u wielu osób może wywołać skrajne emocje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć

Taka reakcja dziewczynki może zasugerować mamie, że być może nie podjęła najrozsądniejszej decyzji skazując swoją córkę na tego typu, nieprzyjemne przeżycia. To tylko dziecko, które może jeszcze nie potrzebować takich ozdób, jak kolczyki. Najprawdopodobniej zdecydowanie wolałoby nie mieć jeszcze przekłutych uszu i nie musieć przeżywać tego, co spotkało je w salonie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapłacisz nawet 1 mln złotych kary. Wystarczy tylko JEDEN wpis
  2. Ujawniono ostatnie zdjęcia Anny Jantar przed tragicznym lotem. Nie wiedziała jeszcze, co ją czeka
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Źródło: Lolmania

Następny artykuł