Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze

Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze Źródło: .

Mała dziewczynka została zaatakowana przez ogromnego psa. Zwierzę niemal rozszarpało 7-latkę, a gdy o wszystkim dowiedziała się jej mama, usłyszała od córki słowa, których nie zapomni do końca życia.

7-letnia dziewczynka była pogodnym dzieckiem, które nie sprawiało swoim rodzicom większych problemów wychowawczych. Uwielbiała bawić się z rówieśnikami i kochała zwierzęta. Możliwość przytulenia się do mięciutkiego czworonoga była dla niej frajdą nie do opisania i nikt nie był w stanie przewidzieć, że pewnego dnia to właśnie na pozór niewinne zwierzę, niemal pozbawi ją życia. 

Bezbronna dziewczynka zaatakowana przez owczarka niemieckiego 

Wszystko wydarzyło się w styczniu przed domem rodziny Evans w Wombwell w South Yorkshire. 7-letnia Sophie znajdowała się wówczas na podwórku, gdy podbiegł do niej ogromny owczarek niemiecki i z ostrymi pazurami rzucił się na nią. Pies nie znał litości i dopóki nie nadeszła pomoc, rzucał dziewczynką jak szmacianą lalką. 

Gdy tylko bliscy 7-latki dostrzegli makabryczną scenę, odgonili zwierzę i wezwali pomoc. Sophie była cała zakrwawiona i miała częściowo rozerwaną skórę na czaszce. Widok był porażający, a jej rodzina, choć starała się w to nie wierzyć, obawiała się, że ziści się najczarniejszy scenariusz. Evans od razu trafiła na blok operacyjny, gdzie lekarze przez wiele godzin walczyli o jej życie. Było to bardzo trudne zadanie, tym bardziej, że jedna z ran znajdowała się milimetr od oka dziewczynki, a jeden niepożądany ruch mógł sprawić, że Sophie straciłaby wzrok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 

Gdy dziewczynka zobaczyła swoją mamę, powiedziała słowa, które rozrywają serce na kawałki 

W chwili tragedii mama Sophie była w pracy, jednak gdy tylko otrzymała telefon z koszmarną informacją, pojechała do szpitala. Minęła chwila, nim mogła zobaczyć się z ukochaną córką, a gdy tylko podeszła do pełnej ran 7-latki usłyszała od niej coś, czego nie zapomni do końca życia. 

- Mamusiu, nic mi nie jest - powiedziała cicho dziewczynka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tygodniami więził i nieustannie gwałcił 15-latkę. Gdy już traciła wszelką nadzieję, stała się nieprawdopodobna rzecz

34-letnia Lyndsey wiedziała, że jej córka potwornie cierpi, dlatego te słowa były dla niej jeszcze większym utrapieniem. Okazało się jednak, że dziewczynka jest niezmiernie dzielna. Na szczęście szybka pomoc i odpowiednie działania lekarzy sprawiły, że Sophie doszła do siebie, a dziś znów może cieszyć się pełnią życia. Co najważniejsze, rany są prawie niewidoczne. 

Dziewczynka zaatakowana przez owczarka niemieckiego

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Przerażające nagranie wyciekło do sieci. Torturowana kobieta wykradła oprawcom telefon i rozpaczliwie błaga o pomoc
  3. Najlepszy bigos na święta. Przepis Kuronia zdradza sekrety idealnego dania i wydobywa smak, którego nie da się zapomnieć
  4. Na oczach synów bez opamiętania dźgał nożem matkę. Rzucili się na niego, chociaż nie mieli szans, tragiczny finał


Źródło: daily mail 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News