Dziewczynka nie żyje
unsplash.com Andres F. Uran
Irmina Jach - 11 Października 2020

Cała Polska wierzyła w szczęśliwy finał. Niestety, informacje o śmierci obiegły media

Dziewczynka, o której życie walczyła cała Polska, nie żyje. Niestety, przegrała ciężką walkę ze śmiertelną chorobą. Krajowe media obiegły wstrząsające informacje. Bliskim i osobom, które wspierały dziecko w staraniach o powrót do zdrowia, składamy najszczersze wyrazy współczucia. To nieodżałowana tragedia, śmierć nadeszła zdecydowanie zbyt szybko.

Dziewczynka, o której przed kilkoma miesiącami usłyszeli internauci z całego kraju, zmarła po długiej walce z bezlitosną chorobą. Smutne informacje przekazała Fundacja Kolorowe Motyle. Lilianka walczyła z nowotworem złośliwym nadnercza, znanym też pod nazwą neuroblastoma. Mimo że internautom udało się uzbierać aż 780 tys. złotych potrzebnych na leczenie, a niedostępna dotąd operacja doszła do skutku, dziecko przegrało trudną walkę.

"Sanatorium miłości": Uczestniczka przeżyła dramatWielki dramat gwiazdy „Sanatorium miłości". Śmierć przyszła niespodziewanieCzytaj dalej

Dziewczynka przegrała walkę ze śmiertelną chorobą

Lilianka Majzner ze Starachowic (województwo świętokrzyskie) przed kilkoma miesiącami przeszła operację wycięcia guza złośliwego nadnercza. Gdy zdawało się, że najgorsze jest już za nią, nowotwór zaatakował po raz kolejny. Dziewczynka ponownie wróciła do szpitala, by walczyć o życie. Batalię niemal każdego dnia relacjonowano w mediach społecznościowych, a internauci nieustannie trzymali kciuki za małą wojowniczkę. Przed kilkoma dniami pojawiły się pierwsze smutne informacje. Rodzice usłyszeli, że stan zdrowia ich ukochanego dziecka gwałtownie się pogorszył.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

- Żadnego posta w tej grupie nie przyszło mi pisać z tak ogromnym, wręcz rozrywającym serce bólem. Liliankę zna tutaj niemal każdy. To dla niej zjednoczyliśmy siły, zbieraliśmy pieniądze, dokonywaliśmy rzeczy wielkich, by ratować to maleństwo. Lilianka wygrała bitwę. Każdy odetchnął z ulgą. Okrutny los przyniósł jednak Lili kolejny ból, cierpienie, łzy... znów pojawił się guz (...). Maleństwo jutro wraca do domu, gdzie będzie pod opieką domowego hospicjum i swoich ukochanych rodziców. Jeszcze może zdarzyć się cud. Dopóki jest życie, jest i nadzieja. Szturmujcie niebo! - napisano na stronie "Zdążyć przed Panem Bogiem - starachowicka grupa licytacyjna".

Niestety, w niedzielę, na tej samej stronie, pojawił się wpis, którego obawiali się wszyscy, którzy kibicowali małej dziewczynce. Podpis pod zdjęciami Lilianki nie pozostawiał żadnych wątpliwości. Spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Dziewczynka zmarła, przeżywszy zaledwie dwa lata.

Dzisiaj grzeje:

1. Profesor wprost przyznał, ile jeszcze potrwa epidemia. Nie ukrywał fatalnych wiadomości

2. Polskę obiegła tragiczna wiadomość, Paweł nie żyje. „Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy”

3. Niewiarygodne, ile na swoim zwycięstwie zarobiła Iga Świątek. Kwota trudna do wyobrażenia

- Uśmiech Lilianki na zawsze zostanie w naszych sercach. Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać - wciąż byłabyś z nami. Nigdy się nie poddawałaś. Nie przegrałaś, walczyłaś dzielnie, wygrałaś wiele bitew, ale Twój wróg okazał się bardzo nierównym przeciwnikiem. Zjednoczyłaś wiele serc, pokazałaś nam lepszą drogę, nauczyłaś innego wymiaru miłości, miłości ponad wszystko. A potem zamknęłaś księgę życia... Dziś niebo płacze razem z nami - napisała jedna z administratorek.

- W niedzielny poranek mamy smutną, tragiczną wiadomość. O godz. 4:20 rano otworzyły się bramy niebios i Lilianka Majzner dołączyła do grona naszych wojowników w anielskich skrzydłach. Nasz ukochany motylek teraz już nie czuje bólu i cierpienia. Pozostawił go tutaj na ziemi - dodała Fundacja Kolorowe Motyle.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Awantura pod kościołem. Zaczekała na Jarosława Kaczyńskiego, interweniowała policja
  2. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Pokazała swoją kobiecość w sieci, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Kobieta na zdjęciu ma 64 lata, zdradziła największy sekret. Codziennie je dokładnie jeden produkt

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News