Dziewczynka próbowała nadepnąć na wielkiego pająka. Nie spodziewała się, co wydarzyło się sekundę później

Dziewczynka próbowała nadepnąć na wielkiego pająka. Nie spodziewała się, co wydarzyło się sekundę później Źródło: Booooooom.com YouTube.com

Dziewczynka weszła do pokoju i jej oczom ujrzał się ogromny pająk. Po chwili konsternacji przez chwilę chciała go nadepnąć, jednak podjęła zupełnie inną decyzję. Chyba nikt kto ogląda to nagranie nie może uwierzyć własnym oczom. Trudno uwierzyć własnym oczom, wszyscy kwestionujemy swój narząd wzroku.

Dziewczynka w momencie przekraczania progu pokoju wyglądała na naprawdę zaskoczona tym co ukazało się jej oczom. Pająk widoczny na podłodze był naprawdę ogromny, zapewne jeden z większych jakie miała okazje oglądać. Jej opanowanie jest godne pozazdroszczenia, gdyż wiele dorosłych osób nie zachowałoby się w ten sposób.

Kiedy dziewczynka zobaczyła pająka, wahała się co zrobić

Dziewczynka i jej reakcja uchwycone zostały przez oko kamery. Nagranie zdobywa ogromną popularność w sieci, a zachowanie dziecka zaskakuje. Zupełnie bez strachu podeszła do ogromnego pająka znajdującego się w pokoju i chociaż wydaje się, iż na początku planowała spróbować go nadepnąć, szczypko zrezygnowała z tego pomysłu. Jej dobroduszność oraz przyjazne nastawienie względem zwierząt - nawet tych niezbyt lubianych powszechnie - jest naprawdę poruszające. Dziewczynka zawołała swojego brata i razem odkryli niewiarygodną rzecz.

DALSZA CZĘŚĆ TESKTU POD GALERIĄ: 

Ogromny pająk okazał się zupełnie niegroźny

Internauci nie mogli uwierzyć, iż pająk, na którego natknęła się dziewczynka to tak naprawdę malunek. Reakcja dziecka została nagrana w ramach akcji przeprowadzanej przez artystę Stefana Pabsta. Jest to ceniony na całym świecie malarz specjalizujący się w rysunkach 3D. Ogromny pająk to jeden z jego projektów i oglądając wywiad dokumentujący powstawanie jego prac zamieszczony na kanale Booooooom na YouTubie, trudno uwierzyć, że ktoś może być aż tak zdolny. Dziewczynka szybko przyjrzała się dziełu Stefana Pabsta i zawołała swojego brata. Razem zaczęli sprawdzać czy zwierze na pewno nie jest żywe i dmuchali w kierunku kartki leżącej na dywanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Porażające nagranie z polskiej szkoły. Ojciec wtargnął do podstawówki, córka błagała, żeby przestał

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. Przyłapali Andrzeja Dudę w środku nocy na gorącym uczynku. Zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Widać, że dzieło Stefana Pabsta zrobiło na dzieciach spore wrażenie

Pająk zafascynował dwójkę pociech i z radością bawili się wokół niego. Dotykali kartki, dmuchali na nią, aby sprawdzić, czy zwierze na pewno na to nie zareaguje. Nie tylko dzieci nabrałyby się na ten żart. Praktycznie każdy dorosły padłby ofiarą tej iluzji optycznej. Panu Stefanowi Pabstowi na pewno nie można odmówić talentu.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papież Franciszek zbulwersuje ogromną część Kościoła? Padły słowa, których niewielu się spodziewało
  2. Wysyp gigantycznych dziur na Syberii. Tajemnicze kratery mogą doprowadzić do globalnej katastrofy
  3. Fani Małgorzaty Foremniak zamarli, wygląda strasznie. Co się stało aktorce?
  4. Ministerstwo milczało, lekarze właśnie wszystko ujawnili. Polacy nie mieli pojęcia, co ich czeka
  5. Ministerstwo właśnie wszystkich powiadomiło. Pilnie zamykane szkoły i zajęcia prowadzone w trybie zdalnym w kolejnych polskich miastach
  6. Nie wyrzuciłeś jeszcze starej maszynki do mięsa? Gratulacje, masz szczęście

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News