Dziewczynka wsadziła rękę do rury wystającej z ziemi. Wyjęła z niej coś, co wprawia w osłupienie

Dziewczynka wsadziła rękę do rury wystającej z ziemi. Wyjęła z niej coś, co wprawia w osłupienie Źródło: Orange County Register YouTube.com

Dziewczynka na pewno na długo zapamięta ten dzień. Nic nie wskazywało na to, że stanie się prawdziwą bohaterką, ale jak widać życie pisze różne scenariusze. Nie wahała się ani chwili. Wsadziła swoją drobną rączkę do rury i wyjęła z niej coś, co wprawia w osłupienie.

Dziewczynka wyszła z domu tak jak zawsze i bawiła się ze znajomymi. Nie miała pojęcia, że gdy nagranie z jej niesamowitego wyczynu trafi do sieci, stanie się prawdziwą gwiazdą, nie tylko w swojej okolicy. Film na kanale "Orange County Register" na YouTubie obejrzało już ponad 370 tys. osób na całym świecie i wszyscy są pod wrażeniem jej postawy.

Dziewczynka jak zwykle bawiła się na placu zabaw

Dziewczynka, wychodząc z domu nie miała pojęcia, jak niesamowite przygody czekają ją tego dnia. Zaledwie sześcioletnia Mia Rabia bawiła się jednym z placów zabaw w Kalifornii i korzystała z pięknej pogody. To właśnie wtedy potrzebna była jej pomoc, gdyż tylko jej ręka mogła zmieścić się do rury wpuszczonej w ziemię. Cała sytuacja wynikła z tego, że dwie kobiety w okolicy zwróciły uwagę na kaczkę opiekująca się swoim dzieckiem i mocno zdziwił je fakt, że towarzyszył jej jedynie jeden maluch. Zazwyczaj poruszało się z nią stadko rozbrykanych pociech. Mała Mia usłyszała tę rozmowę i po krótkiej chwili wszyscy usłyszeli niepokojące dźwięki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie wahała się ani chwili, od razu przystąpiła do działania

Sześcioletnia dziewczynka oraz kobiety usłyszały, że z rury dobiegają dziwne odgłosy i szybko połączyły fakty. Reszta kaczątek musiała wpaść do dziury i nie było żadnych szans na to, że wydostaną się z niej o własnych siłach. Kacza mama również nie była w stanie pomóc swoim pociechom, ale Mia nie zamierzała się poddawać, natychmiast znalazła się przy otworze i włożyła swoją drobną rączkę do rury, by pomóc maluchom wydostać się na zewnątrz.

Dzisiaj grzeje: 1. TVP właśnie złamało ciszę wyborczą? Doniesienia z ostatniej chwili

2. Nie żyje kierowca autobusu, który został pobity, gdy zwrócił uwagę pasażerom, że nie mają maseczek. Ulicami przeszedł marsz na jego cześć

Nikt inny nie mógł im pomóc

Rura nie należała do najszerszych, dlatego tylko ręka dziewczynki mogła się w niej zmieścić bez zaklinowania się. Bohaterska akcja odważnej sześciolatki została nagrana i stała się prawdziwym hitem internetu. Małe kaczuszki mogły powrócić do mamy, a dziewczynka znów mogła bawić się ze znajomymi, wiedząc, że uratowała od śmierci kilka bezbronnych stworzeń. Jej postawa jest godna podziwu i naśladowania.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Legia Warszawa świętuje mistrzostwo w wyjątkowy sposób. Wszystko wyglądało inaczej niż zawsze, zabawa potrwa do rana (WIDEO)
  2. Stachursky jednak nie żywił się energią słoneczną? Cała prawda wyszła na jaw, gwiazdor zdradził wszystkie szczegóły
  3. Nikt nie mógł przewidzieć podobnej sytuacji. Zabrakło kart do głosowania, konieczne było wykorzystanie rezerwy
  4. Smutne wieści obiegły media w dzień wyborów, Polacy w żałobie. Nie żyje polityk
  5. Mało który kierowca wie, że może dostać mandat za 1 szczegół. Notorycznie popełniają konkretny błąd
  6. Śmierć ukochanej córki, a teraz znów smutna wiadomość. Ewa Bem przeżywa trudne chwile

Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News