Słodyczami zwabił dziewczynkę do mieszkania. Gdyby nie jej koleżanki, doszłoby do tragedii

Słodyczami zwabił dziewczynkę do mieszkania. Gdyby nie jej koleżanki, doszłoby do tragedii Źródło: Florencia Viadana/Unsplash

Dziewczynka usłyszała, że dostanie dużo słodyczy, gdy pójdzie z nieznajomym do mieszkania. Zachowanie jej koleżanek zapobiegło tragedii. Wydarzenia z Rudy Śląskiej porażają.

Dziewczynka przebywała ze swoimi koleżankami, gdy nagle pojawił się sąsiad. 50-latek oferował dziewczynce słodycze w zamian za to, że pójdzie z nim do mieszkania. Mężczyzna był dla niej bardzo miły i za wszelką cenę chciał, żeby poszła razem z nim. Niestety, spełniła jego prośbę. 

Dziewczynka została zwabiona do mieszkania. Koleżanki zapobiegły tragedii

Na szczęście, w czasie, gdy mężczyzna przebywał z dziewczynką w mieszkaniu, jej koleżanki zaniepokoiły się jej długą nieobecnością. Powiadomiły o wszystkim ojca dziewczynki. Ten natychmiast poszedł do sąsiada. zastał go nagiego, a obok siedziała jego córka.

- Mężczyzna zwabił dziewczynkę do swojego mieszkania, częstując ją słodyczami. Prosił, żeby nikomu nie mówiła o tym, co dzieje się w mieszkaniu. Na szczęście czujne koleżanki powiadomiły ojca dziewczynki, że poszła do mieszkania sąsiada i nie wychodzi z niego - poinformowała śląska policja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziewczynka nie jest jedyną ofiarą pedofila?

Policjanci już zatrzymali 50-latka, który miał molestować seksualnie nieletnią. Przy aresztowaniu pod uwagę wzięte zostało zeznanie ojca, który powiedział, że gdy wszedł do mieszkania, sąsiad był nagi, a obok przebywała jego córka. Za popełniony czyn sąsiadowi grozi do 12 lat więzienia, tymczasowo aresztowano go na dwa miesiące.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy Polacy dostają dzisiaj pilną wiadomość od rządu. 12 lipca wprowadzone będą nowe zasady

2. Cechy świadczące o wysokiej inteligencji. Nie wszyscy je przejawiają

Jak dowiedzieli się dziennikarze RMF FM, materiał dowodowy trafił już do prokuratury. Mężczyzna ma usłyszeć zarzut dopuszczania się czynności seksualnych wobec dziewczynki poniżej 15 roku życia. Śledczy będą starali się ustalić, czy oskarżony ma na swoim koncie więcej ofiar na tle seksualnym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  2. Kulisy rozstania Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata wyszły na jaw. Znajomy pary dolał oliwy do ognia, mocne słowa
  3. Wyszło na jaw, ile zarabia syn Zenka Martyniuka. Kwota zwala z nóg
  4. Sanepid alarmuje. Jedna z osób w autobusach zakażona, pilnie poszukiwani pasażerowie
  5. Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  6. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. ”Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy”, cytowano słowa rodziny

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News