Dziewczynka podeszła do obcego i wręczyła mu rzecz, na widok której opadła mu szczęka. Teraz poszukuje jej policja

Dziewczynka podeszła do obcego i wręczyła mu rzecz, na widok której opadła mu szczęka. Teraz poszukuje jej policja Źródło: fot. wikimedia.org/Dottie Mae

Dziewczynka podjechała na rowerze do nieznajomego mężczyzny i wręczyła mu rzecz, na widok której obdarowany stanął jak wryty. Teraz sprawą zajęła się policja, która prosi o pomoc w zidentyfikowaniu dziecka.

Raczej nikt z nas nie spodziewa się, że podjedzie do nas nieznajoma dziewczynka i bez żadnego powodu obdaruje nas niespodzianką, przez którą staniemy jak wryci w ziemię. Jednak właśnie taka sytuacja zdarzyła się 1 lipca w Bartoszycach. Cała sprawa została zgłoszona na policję, która poszukuje dziewczynki. Funkcjonariusze dysponują opisem jej wyglądu, a nawet nagraniem z monitoringu, jednak jak na razie nie udało się jej odnaleźć, ani jej rodziców.

Nie da się ukryć, że jest to bardzo niecodzienna sytuacja, ponieważ zazwyczaj dzieci są uczone, żeby nie rozmawiać z obcymi, a tym bardziej, nie brać nic od nich. Jednak w tym wypadku role się odwróciły i to dziewczynka sama zaczepiła obcego mężczyznę.

 

Dziewczynka wręczyła nieznanemu mężczyźnie prezent

Jednak co takiego mogła wręczyć mała dziewczynka mężczyźnie, że ten aż zaniemówił, kiedy zobaczył, co otrzymał? Okazuje się, że niespodziewanym prezentem od nieznajomej był plik banknotów, których łączna wartość to kilkaset złotych.

Kiedy obdarowany pieniędzmi mężczyzna zapytał dziewczynkę, dlaczego dała mu pieniądze, ta odpowiedziała, że mama powiedziała jej, aby pomagała potrzebującym. Po tych słowach odjechała bez słowa i od tej pory poszukiwana jest przez policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Podjechała do obcego mężczyzny rowerem, z plecaka wyjęła pieniądze i dała je. Gdy obdarowany zapytał dziewczynkę, o co chodzi, ta odpowiedziała, że mama kazała jej pomagać potrzebującym i odjechała - powiedziała oficer prasowa policji w Bartoszycach Marta Kabelis.

Mężczyzna jeszcze przez pewien czas stał w tym samym miejscu, licząc na to, że pojawi się jakaś dorosła osoba, której będzie mógł oddać pieniądze, jednak tak się nie stało. Dlatego też zdecydował się powiadomić o wszystkim policję. Wedle jego opisu dziewczynka była szczupłą ciemną blondynkę w różowej bluzie, natomiast jej rower miał kolor zielony i z przodu był wyposażony w koszyczek.

Policja dysponuje również nagraniem z monitoringu, na którym widać postać dziewczynki pasującej do opisu. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek informacje na jej temat, powinien niezwłocznie skontaktować się z policją.

 - Od tamtej pory szukamy dziewczynki i jej rodziców. Niestety bezskutecznie. Mamy nadzieję, że nagłośnienie sprawy pomoże w dotarciu do właścicieli pieniędzy - dodaje Kabelis.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  2. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  3. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  4. Oto gdzie pochowano Annę Przybylską. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News