Dziewczynka wypadła z okna
Pixabay.com Transportphoto
Monika Majko - 11 Maja 2020

14-miesięczna dziewczynka wypadła z okna. Policja podaje dramatyczne szczegóły

Dziewczynka wypadła z okna jednego z bloków we Włocławku. 14-miesięczne dziecko znajdowało się wraz z 6-letnim bratem pod opieką ojca. Okazało się, że mężczyzna w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu. Lokalna policja przekazała szczegóły szokującego wypadku.

Dziewczynka wraz z bratem znajdowała się pod opieką 33-letniego ojca, matka rodzeństwa przebywała w pracy. 14-miesięczne dziecko wypadło z okna jednego z bloków we Włocławku w poniedziałek 11 maja 2020 roku w godzinach porannych. Mężczyzna w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu.

Maciej Stuhr i żonaŻona Stuhra przerwała milczenie, nie mogła dłużej wytrzymać. Jej słowa mrożą krew w żyłachCzytaj dalej

Dziewczynka spadła z II piętra jednego z bloków we Włocławku. Ojciec dziecka był w tym czasie pod wpływem alkoholu

Do wypadku doszło w poniedziałek 11 maja 2020 roku około godziny 9:00 rano. 14-miesięczna dziewczynka wraz z 6-letnim bratem przebywali pod opieką ojca. W pewnym momencie młodsze z dzieci wypadło z okna znajdującego się na II piętrze bloku przy ulicy Traugutta. Jak poinformował bryg. Dariusz Krysiński, oficer prasowy z Komendy Miejskiej PSP we Włocławku, dziewczynka zachowała przytomność, a mężczyzna zabrał ją do pobliskiej przychodni.

- Kiedy doszło do zdarzenia, dziewczynka była pod opieką ojca. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie - przekazała w rozmowie z polsatnews.pl st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pizza była stałym elementem diety pewnego mężczyznyCodziennie przez 10 lat zamawiał pizzę z jednej restauracji. Efekty są powalające, jego życie zmieniło się nie do poznaniaCzytaj dalej

Dziewczyna po upadku zachowała przytomność. Pijany ojciec zabrał ją do pobliskiej przychodni

W przychodni pomocy dziecku udzielił lekarz, który zlecił przetransportowanie jej do szpitala w Płocku. W czasie zdarzenia w domu nie było matki dziewczynki.

- Matka w tym czasie była w pracy. Po tym, jak została poinformowana o całym zajściu, przybyła na miejsce - przekazała oficer prasowa KMP we Włocławku.

Dzisiaj grzeje:

1. Złe wiadomości ws. fryzjerów i kosmetyczek. Bardzo przykra niespodzianka

2. Ministerstwo Zdrowia wysłało pierwsze SMSy. Nie dostałeś? Znamy ich treść

Lokalni policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie ustalenia dokładnych okoliczności zdarzenia. 33-latek może odpowiedzieć za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, policja prowadzi czynności pod tym kątem. Dzisiaj pisaliśmy o również o innym dziecku z Włocławka. W niedzielę w oknie życia porzucono 3-miesięczną dziewczynkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kiedy pożegnamy kolejne obostrzenia? Podjęcie decyzji jest kwestią dni
  2. Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)
  3. Rząd da pracującym Polakom dodatkowy tysiąc złotych. Trzeba spełnić dwa warunki
  4. Widzisz pionowe bruzdy na swoich paznokciach? Możesz mieć poważny problem, lepiej zadbaj o zdrowie
  5. Minister przekazał kluczowe informacje dla wielu uczniów. Niespodziewana decyzja, długo trzeba było czekać
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Aktorka - tajemnicze okoliczności śmierciZmarła w tajemniczych okolicznościach, o jej śmierć podejrzewano największe gwiazdy. Córka po latach przerwała milczenieCzytaj dalej

źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News