Pedofil zaatakował 11-latkę. Załatwiła go w najlepszy sposób, mężczyzna do końca życia będzie odczuwał ból na samą myśl

Pedofil zaatakował 11-latkę. Załatwiła go w najlepszy sposób, mężczyzna do końca życia będzie odczuwał ból na samą myśl Źródło: unsplash/Janko Ferlič

Dziewczynka obroniła się przed atakiem pedofila. 11-latka sprawiła, że mężczyzna do końca życia zapamięta ten dzień. Ból, który mu sprawiła, zostanie z nim na zawsze.

Dziewczynka znalazła się sam na sam z nieznajomym mężczyzną. Szybka reakcja 11-latki sprawiła, że nie doszło do dramatycznych wydarzeń, a do tragedii brakowało wyjątkowo niewiele.

Dziewczynka sama wymierzyła karę pedofilowi 

Pochodząca z Moskwy 11-latka po wieczornym spędzaniu czasu na podwórku wróciła do domu, wsiadła do windy, a za nią wszedł mężczyzna. Dziewczynka nie znała go, wiedziała natomiast, że znalazła się w dużym zagrożeniu. O wiele starszy nieznajomy nie zdążył skrzywdzić dziecka, które wykazało się niesamowicie szybką reakcją. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka miała przy sobie hulajnogę, którą zaatakowała mężczyznę. Obrona za pomocą nietypowego narzędzia uratowała ją od stania się ofiarą starszego nieznajomego. Rozsądna 11-latka tuż po zaatakowaniu pedofila opuściła windę i o całej sytuacji poinformowała mamę, która natychmiast wezwała na miejsce zdarzenia policję. Niestety napastnik zdążył uciec. 

Mężczyzna został odnaleziony. Dziewczynka potwierdziła jego tożsamość

Na szczęście w budynku, w którym pedofil chciał zaatakować dziecko, był zainstalowany monitoring. Nagranie z kamer sprawiło, że policji udało się odnaleźć mężczyznę. Okazało się, że pedofilem jest policjant, który sprawuje wysokie stanowisko wśród moskiewskich funkcjonariuszy. Tuż po potwierdzeniu tożsamości został on przebadany przez lekarza. Zgodnie z diagnozą mężczyzna w momencie ataku na dziecko był poczytalny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda tym razem nie mogła pomóc mężowi. Nawet TVP nie ocenzurowało incydentu
2. W autobusie było mnóstwo dzieci, trwa akcja ratunkowa. Zatrważające wiadomości z zachodniej Polski

Mężczyzna z Rosji, który chciał zaatakować dziewczynkę, już usłyszał wyrok sądu: spędzi 6 lat w kolonii karnej, gdzie nie będzie mógł skrzywdzić żadnego dziecka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 12-latek przyłapany na kradzieży. Reakcja jego rodziców odbiera mowę
  2. Emerytura stażowa coraz bardziej realna. Tysiące Polaków skończy pracować w wieku 53 lat
  3. Syn został sam na sam ze szczeniakiem. Ojciec zabrał pieska do weterynarza i poznał najgorszą możliwą prawdę
  4. Poszła do spowiedzi, z kościoła wybiegła z płaczem. Ksiądz powiedział jej takie rzeczy, że ręce opadają
  5. A jednak będzie rozwód! Rodzina królewska wstrząśnięta decyzją wnuka Elżbiety II

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News