Zostawili niemowlę w nagrzanym aucie na cały dzień. Tragiczny finał

Zostawili niemowlę w nagrzanym aucie na cały dzień. Tragiczny finał Źródło: youtube.com/Akcje

Dziewczynka została pozostawiona sama sobie w nagrzanym aucie przez kilkanaście godzin. Niestety ta historia mogła mieć tylko jeden, niestety tragiczny finał.

Dziewczynka przeszła prawdziwy koszmar w swoim dotychczasowym, krótkim życiu. To, co się stało pokazuje tylko, że o dzieci trzeba dbać jak o skarb. Krzywda może im się stać nawet przez przypadek. Tragedia, jakich niestety w okresie letnim jest wiele, rozegrała się w Missouri w USA. Mała Joseline Eichelberger za kilka dni obchodziłaby swoje pierwsze urodziny i zdmuchnęłaby pierwsze świeczki w swoim życiu. Tak się już nigdy nie stanie, ponieważ rodzice podobno nieumyślnie przyczynili się do jej strasznej śmierci.

Dziewczynka ugotowała się żywcem w zamkniętym aucie

Rodzice małej nie wypowiadają się w tej sprawie. Głos zabiera babcia dziecka, która bardzo opłakuje stratę. Na początku czerwca, około 16:30 zadysponowano karetkę do auta stojącego na podjeździe rodziny - ktoś zauważył w nim zamknięte dziecko, które wyglądało na osłabione i nieprzytomne. Po przyjeździe ratownicy nie mogli zrobić nic innego niż stwierdzić zgon.

Każde z rodziców myślało, że to drugie wzięło dziecko do domu

Śmierć Joseline była skutkiem błędu rodziców. Nie doszli oni ze sobą do porozumienia, gdy wrócili do domu około północy. Zarówno matka, jak i ojciec myśleli, że to drugie wyciągnęło dziecko z samochodu i wzięło do domu. Od "zapomnienia" do znalezienia dziecka minęło aż 15 godzin. Mimo, że większość czasu spędziła w samochodzie nocą, to w dzień nadeszły mordercze temperatury. W tamtym okresie w rejonie, w którym mieszkała Joselin, sięgały ponad 30 stopni Celsjusza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Nikt umyślnie nie skrzywdziłby tego maluszka. Gdybyście zobaczyli jej uśmiech, usłyszeli chichot, też bylibyście o tym przekonani. Nikt by tego nie zrobił - mówi Lilly Belfield, babka zmarłej dziewczynki.

To wielka strata dla wszystkich, jednak poddaje się w wątpliwość dwie rzeczy: czy rodzice byli pod wpływem środków, które mogły im zakłócić komunikację lub sprawić, że oboje zapomnieli o dziecku (tym zajmuje się policja)? Druga sprawa dotyczy tego, jak można od rana do późnego popołudnia nie zauważyć, że dziecka nie ma w domu?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ujawniono prawdziwe imię Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  2. Legendarny muzyk Budki Suflera walczy z PRZERAŻAJĄCYM rakiem! Jest bardzo źle. Zespół prosi wszystkich o modlitwę
  3. Z tą miksturą schudniesz nawet 3 kilogramy w tydzień. Potrzebne produkty na pewno masz w domu, ta dieta powala
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Najnowsza prognoza pogody przeraża. Wiadomo już dokładnie, kiedy do Polski wrócą jeszcze bardziej piekielne upały

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News