Trwa pilna akcja w polskiej miejscowości. Trzy małe dziewczynki w niebezpieczeństwie

Trwa pilna akcja w polskiej miejscowości. Trzy małe dziewczynki w niebezpieczeństwie Źródło: Materiały policji

Policja podała, że 9-letnia dziewczynka zaginęła w jednej z polskich miejscowości. Rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, funkcjonariusze udostępnili rysopis i zdjęcie jednej z nich.

9-letnia dziewczynka zaginęła w jednej z polskich miejscowości. Razem z nią, zniknęły jej dwie koleżanki, ale funkcjonariusze policji jeszcze nie udostępnili ich dokładniejszego rysopisu. Mogą znajdować się w niebezpieczeństwie.

Zaginęła 9-letnia dziewczynka, poszukiwane są też jej dwie koleżanki

Dziewczynki zaginęły w Jeleniej Górze. Informację o zaginionych dzieciach policja opublikowała koło godziny 9. rano. Ostatni raz poszukiwana, 9-letnia Martyna Zięba, była widziana około godziny 7:30, wtedy też wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Wiadomo, że do szkoły nie dotarła, rodzicom i nauczycielom nie udało się nawiązać z nią kontaktu.

Według informacji opublikowanych przez policję dziewczynka prawdopodobnie będzie przebywać z dwiema innymi dziewczynkami, 10-latką i 13-latką. Obie są podopiecznymi domu dziecka, podejrzewa się, że doszło do ucieczki. Obie dziewczynki już kilka razy uciekały z placówki. Na razie nie jest znany ich rysopis, policja jest w trakcie przygotowywania go.

Rysopis poszukiwanej dziewczynki

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poszukiwana Marta Zięba ma około 135 centymetrów wzrostu. Ma blond włosy za ucho, pełne uzębienie i jasną cerę, jest szczupła. Znakiem szczególnym jest narośl na prawym uchu. Gdy wychodziła nad ranem z domu, miała na sobie różową kurtkę zimową 3/4 bez kaptura, czerwoną bluzę polarową, zielone legginsy w panterkę z podwójnym lampasem, czarną czapkę i czarne kozaki z gwiazdami po bokach. Ponadto wychodząc, zabrała ze sobą ciemnoniebieski plecak szkolny.

Dzisiaj grzeje: 1. Myjesz kurczaka przed gotowaniem? Nigdy tego nie rób, FDA ostrzega. Możesz się zatruć
2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu dziewczynki prosimy kierować do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze – na numer telefonu 75/75-20-240 lub do Zespołu Poszukiwań WK KMP w Jeleniej Górze, tel. 75/75-20-304 - czytamy na stronie policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Świetna wiadomość dla rencistów. Od dziś mogą składać wnioski o dodatkowe świadczenie
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Źródło: Policja

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News