Dziewczynka nie żyje
Pikio.pl
Monika Majko - 9 Października 2020

Cała Polska trzymała kciuki, niestety, nic nie dało się zrobić. Media właśnie obiegła wiadomość o śmierci dziewczynki

Dziewczynka długo walczyła o życie, cała Polska do końca trzymała za nią kciuki. Niestety, media właśnie przekazały wyjątkowo smutne wieści. 12-latka zmarła w szpitalu, okoliczni mieszkańcy pogrążyli się w żałobie.

Dziewczynka to jedyna ofiara tragicznego wybuchu gazu w polskiej miejscowości, 12-latka wiele dni walczyła o życie w szpitalu. Niestety, smutne informacje właśnie obiegły krajowe media, tysiące Polaków do końca trzymało za nią kciuki.

Dziewczynka nie żyje, media przekazały smutne informacje

Nie żyje 12-latka, która ucierpiała w wyniku wybuchu instalacji gazowej w jednym z bloków przy ul. Piastowskiej w Kamiennej Górze. Do tragedii doszło w sierpniu br., w budynku prowadzono prace remontowe. Dziewczynka była jedyną osobą, która odniosła obrażenia w wyniku eksplozji.

wiadomości szkoły obostrzeniaZapadła decyzja, nie ma już odwrotu. Nieoficjalnie: uczniowie od jutra zostaną objęci ograniczeniamiCzytaj dalej

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał dziewczynkę z rozległymi oparzeniami do specjalistycznego szpitala w Ostrowie Wlkp. Lekarze robili co w ich mocy, by uratować dziecku życie. Ordynator oddziału chirurgii i traumatologii dziecięcej w ostrowskim szpitalu dr n. med. Witold Miaśkiewicz określił stan 12-latki jako "bardzo ciężki z uwagi na to, że dziewczynka doznała oparzenia ekstremalnego".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Dziewczynka jest ofiarą wybuchu gazu, do którego doszło w sierpniu br. w jednym z bloków w Kamiennej Górze

Niestety, media właśnie przekazały smutne informację, 12-latka zmarła w szpitalu po 45 dniach walki o życie. Oparzenia okazały się zbyt rozległe, jej stan pogarszał się z powodu odniesionych obrażeń. Dziecko przeszło zabiegi chirurgiczne, lekarze walczyli ze wstrząsem i z niewydolnością wielonarządową, nie udało się jednak pomóc dziewczynce.

Dzisiaj grzeje:

1. Koszmarna pomyłka Ministerstwa Zdrowia, rzecznik potwierdził. Co się teraz stanie?

2. Ważne: Masz konto w banku? Uważaj, musimy przygotować się na najgorsze, Polacy będą zdruzgotani

3. Ogromne obostrzenia w całym kraju, zakazy od soboty. Po wejściu do sklepu będzie można się mocno zdziwić

- Do tego trzeba dołączyć oparzenie dróg oddechowych. Dalsze rzeczy to były następstwa tej bardzo ciężkiej choroby. Uważam, że 45 dni walki o życie to był i tak duży sukces - powiedział dr Krzysztof Grala, Kierownik oddziału anestezjologii i intensywnej terapii dla dzieci w Ostrowie Wlkp.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bogumiła Wander musiała sprzedać 280-metrową willę, bo miała zbyt niskie świadczenie emerytalne. "Nasze dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie domu”
  2. Kibice skoków narciarskich są wściekli. Najnowsze doniesienia ws. konkursu w Zakopanem wprawiają w osłupienie
  3. Ludzie są wywożeni w karetkach za miasto, sytuacja jest bardzo zła. Co się dzieje? Niepokojąca relacja z Warszawy
  4. Awaria w dużym banku, klienci wściekli. Nie mają dostępu do konta, nie mogą zrobić przelewów
  5. Medialne doniesienia są bardzo przykre. Jest źle z księżną Kate
  6. Gotowała uwielbiane uszka do barszczu. Gdy jej mama zobaczyła białą pianę, kazała natychmiast wszystko wyrzucić, powód poraża

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Polsat News

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News