Dziewczynka nagrała babcię
Oklahoma City Police
Monika Majko - 9 Marca 2020

Dziewczynka po kryjomu nagrała zachowanie babci. Nikt nie wierzył, gdy mówiła, co dzieje się w domu

Dziewczynka wraz z rodzeństwem mieszkała z babcią i jej młodszym partnerem. Kiedy opowiadała o tym, co dzieje się w domu, nikt jej nie wierzył.

Dziewczynka straciła rodziców w wypadku samochodowym, wraz z braćmi mieszkała ze swoją babcią i jej młodszym partnerem. Kiedy opowiadała innym o tym, co dzieje się w domu, nikt jej nie wierzył. W końcu udało jej się znaleźć sposób na przekonanie innych.

Dziewczynka i jej bracia mieszkali z babcią

Rodzice rodzeństwa zginęli w wypadku samochodowym. Dziećmi zajęła się babcia i zamieszkały wraz z nią i jej młodszym partnerem. Kobieta nie była jednak wzorowym opiekunem. O ile z przyzwoitością traktowała chłopców, do 7-letniej wnuczki pałała niewyjaśnioną nienawiścią. Kiedy dziewczynka próbowała opowiedzieć o tym, jak na co dzień traktuje ją babcia, nikt nie chciał w to uwierzyć. W końcu znalazła sposób, by ujawnić prawdę.

Agnieszka Chylińska podjęła decyzjęPodjęła ostateczną decyzję. Agnieszka Chylińska wydała pilne oświadczenie, zła wiadomość dla fanówCzytaj dalej

Pewnego dnia, kiedy babcia rodzeństwa znów zaczęła atakować dziewczynkę, jeden z jej braci wyciągnął telefon komórkowy i wszystko nagrał z ukrycia. Film trafił do sieci, a to, co można na nim zobaczyć, jest wstrząsające.

Dziewczynka była ofiarą przemocy domowej, nikt nie chciał uwierzyć w to, co wyprawia jej babcia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PsyPies liże Cię po twarzy? Konsekwencje są niewiarygodne, każdy właściciel musi je znaćCzytaj dalej

Babcia rodzeństwa wraz partnerem znęcała się nad najmłodszą wnuczką psychicznie i fizycznie. Dziewczynka była wielokrotnie bita, wyzywana oraz wykorzystywana seksualnie. Kobieta przebierała się za wiedźmę i straszyła dziecko, że wyrzuci ją na strych, gdzie zostanie zabita przez potwory. Na ciele 7-latki znajdowały się liczne obrażenia i siniaki. Wyszło na jaw, że często spędzała noce pobita na posadzce w zimnym i ciemnym garażu.

Dzisiaj grzeje:

1. Ujawnił porażającą prawdę, teraz błaga o pomoc. Mięso, które jedliśmy wszyscy może być niebezpieczne, jest afera

2. Paweł Królikowski miał niezwykle marzenie. „Wszystko było już ustalone, ostatnie rozmowy odbyły się”

Horror dziewczynki trwał kilkanaście miesięcy, na szczęście wszystko wyszło na jaw. Starsza kobieta i jej konkubent odpowiedzieli za swoje okrucieństwo przed sądem. Babcia dziewczynki została skazana na trzykrotne dożywocie, a jej partner usłyszał wyrok 30 lat pozbawienia wolności.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot namawia pana, by wpuścił do domu nowego kolegę. Nie ma pojęcia, kogo naprawdę spotkał
  2. Koniec sportu w Polsce coraz bliższy. Główny Inspektorat Sanitarny chce odwoływać imprezy
  3. Rozenek pokazała, co zrobił jej syn, przecieramy oczy ze zdumienia. On ma tylko 14 lat
  4. Uwielbiany polski dziennikarz miał wypadek. Z auta nic nie zostało, leciało w powietrzu, zdjęcie w sieci
  5. Nieludzkie, rodzice włożyli noworodka do mikrofalówki. Odbiera mowę na myśl, co stało się później
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Ból zęba nie dawał mu spokojuPoszedł do dentysty z bólem zęba. Dentysta prześwietlił mu szczękę i złapał się za głowę, dawno nie widział nic podobnegoCzytaj dalej

źródło: Lelum

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News