Paraliżujące nagranie. Mała dziewczynka wyszła z okna na 5 piętrze, tylko dla osób o mocnych nerwach

Paraliżujące nagranie. Mała dziewczynka wyszła z okna na 5 piętrze, tylko dla osób o mocnych nerwach Źródło: streamable

Dziewczynka wyszła z okna na pierwszym piętrze. Zdarzenie zostało uchwycone na nagraniu, które zostało opublikowane w sieci i z pewnością nie jest dla osób o słabych nerwach.

Dziewczynka zrobiła coś, co nigdy nie powinno mieć miejsca. Nagranie, które przedstawia jej nietypowy spacer, przyprawia o zawrót głowy. Rodzice musieli umierać z niepokoju. 

Mała dziewczynka wyszła z okna na pierwszym piętrze

Kiedy w sieci pojawiło się to nagranie, internauci nie mogli się nadziwić, jak doszło do tego zdarzenia. Mała dziewczynka wyszła z okna bloku mieszkalnego, by przejść się po wąskim gzymsie. Wysoki budynek i fakt, że dziewczynka mieszka na piątym piętrze, może spowodować ciarki na całym ciele. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu mała postać wychodzi z okna i beztrosko spaceruje po wąskim przejściu. Nie zdaje sobie sprawy, że z łatwością może stracić życie. Jeden krok lub chwilowe zachwianie równowagi mogło sprawić, że dziewczynka w kilka chwil umarłaby, rozbijając głowę na chodniku pod blokiem. Moment na nagraniu, w którym dziewczynka traci równowagę sprawia, że serca zaczynają bić mocniej. 

Dziewczynka cudem przeżyła spacer za oknem

Na szczęście dziecku nic się nie stało, a dziewczynka z powrotem wróciła do mieszkania bez uszczerbku na zdrowiu. Osoba, która opublikowała w sieci nagranie, zastanawia się razem z internautami, gdzie w tym momencie znajdowali się rodzice dziecka. 

Nikt nie wie dlaczego dziewczynka wyszła z okna i rozpoczęła niebezpieczny spacer za oknem. Jeśli niebezpieczna sytuacja się powtórzy, może się ona skończyć zdecydowanie inaczej niż w tym przypadku. Żadne dziecko nie jest bezpieczne chodząc na takiej wysokości. 

Dzisiaj grzeje: 1. 10-letnie dziecko nie żyje. Tragiczne znalezisko na lotnisku w europejskiej stolicy
2. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję

Osoby, które obejrzały to nagranie, nie mają litości dla rodziców, którzy pozwolili, by ich dziecko spacerowało w takim miejscu. Internauci mają nadzieję, że już nigdy nie dojdzie do podobnej sytuacji z udziałem dziewczynki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier
  5. Zenek Martyniuk pojedzie na Eurowizję? Radek Liszewski dosadnie komentuje i wbija szpilę fanom disco polo

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News