Miała zaledwie 11 lat. Przed śmiercią rodzice skatowali ją tak, że nie można było poznać jej twarzy

Miała zaledwie 11 lat. Przed śmiercią rodzice skatowali ją tak, że nie można było poznać jej twarzy Źródło: unsplash/Dmitry Ratushny/

Dziewczynka nie miała najmniejszych szans na przeżycie po brutalnym ataku, którego dopuścili się jej właśni rodzice. Historia mrożąca krew w żyłach obiega media na całym świecie, a internauci nie potrafią uwierzyć, że służby dopiero po długim czasie zainteresowały się sprawą.

11-letnia dziewczynka została skatowana przez swoich bliskich. Przed śmiercią cierpiała katusze, które aż ciężko jest sobie wyobrazić, ale jeszcze trudniej jest zrozumieć, że początkowo nikt nie interesował się jej losem, pozostawiając tym samym sprawców bez odpowiedniej kary. Dopiero po pewnym czasie okazało się, dlaczego dziewczynka została potraktowana w taki sposób. 

Mała dziewczynka brutalnie skatowana przez rodziców

Do zdarzenia doszło w górzystym regionie pakistańskiej prowincji Sindh pod koniec listopada. Rodzice 11-latki dokonali samosądu po tym, jak ich córka miała sprzeniewierzyć się ich woli przez planowanie ucieczki z chłopakiem, którego ci nie zaakceptowali. Decyzję o ukamienowaniu podjęła okoliczna starszyzna. 

Dziewczynka zginęła w potwornych męczarniach z rąk swoich najbliższych. Gdyby tego było mało, plemienny sąd zakazał komukolwiek mówić o całym zdarzeniu grożąc przy tym karą śmierci. Brutalny czyn długo zatem pozostawał tajemnicą, o której wiedzieli tylko sami sprawcy. Z czasem jednak do sieci trafiło zdjęcie grobu zmarłej oraz opisana w szczegółach jej historia, a po ogromnej burzy, jaka wybuchła, sprawą w końcu zajęła się lokalna policja

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozpoznanie twarzy było niemożliwe 

Gdy tylko służby dowiedziały się o potwornym zdarzeniu, wszczęto śledztwo. Szybko odnaleziono ciało dziewczynki, które ekshumowano i poddano sekcji zwłok. W oczekiwaniu na wynik badań zatrzymano rodziców 11-latki, jednak to wciąż mogą nie być wszystkie osoby, które zostaną pociągnięte do odpowiedzialności. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

Tymczasem wyniki sekcji ujawniły liczne obrażenia głowy i klatki piersiowej, pęknięte kręgi szyjne i kości twarzy, złamany nos. Jej twarz i głowa były na tyle zmasakrowane, że niemożliwe było wręcz, by rozpoznać w niej 11-latkę. Śledztwo trwa i choć dowody wyraźnie wskazują na brutalne morderstwo, ojciec zmarłej podtrzymuje, że jego córka zginęła w nieszczęśliwym wypadku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Trwa przybierający na sile atak silnego wiatru w polskiej miejscowości. Przed niebezpieczeństwem ostrzega IMGW
  2. Media obiegły najgorsze wieści, zaginęła Megan. Mieszkańcy i rodzina są zrozpaczeni, trwa dramatyczna akcja poszukiwawcza
  3. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"  
  5. Prawo jest bezlitosne, jeśli masz w domu instalację gazową. Możesz łatwo wylądować przed sądem

Źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News