Zatrważające znalezisko w Warszawie. Noworodek był zawinięty tylko w reklamówkę

Zatrważające znalezisko w Warszawie. Noworodek był zawinięty tylko w reklamówkę Źródło: wikpedia/Piotr Włodarczyk

Dziewczynka została porzucona w straszny sposób: ktoś owinął ją w reklamówkę i zostawił. Informacje dotyczące dramatycznego wydarzenia w Warszawie obiegły cały kraj.

Dziewczynka została porzucona na pewną śmierć. Dziecko ledwo co się urodziło, a rodzice, chcąc pozbyć się problemu zostawili ją owiniętą tylko w reklamówkę. Tragiczne zdarzenie, do którego doszło w Warszawie, wstrząsnęło całym krajem.

Maleńka dziewczynka została znaleziona w reklamówce 

7 listopada w czwartek mężczyzna, spacerując po ogródkach działkowych przy ulicy Głębockiej 14 w Warszawie, dokonał przerażającego odkrycia. Jego oczom ukazał się noworodek. Dziewczynka, owinięta jedynie w reklamówkę, została porzucona na pewną śmierć. 

Mężczyzna, który znalazł dziecko, natychmiast zatelefonował na policję i wezwał pogotowie. O zdarzeniu poinformował także właściciela ogrodów działkowych. Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiła się pomoc dla niemowlęcia, które zostało przetransportowane do szpitala.

Teraz dziewczynka jest już bezpieczna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na szczęście dziewczynka żyje. Obecnie przebywa w szpitalu, gdzie lekarze dokładają wszelkich starań, by zadbać o maluszka. Do mediów trafiła informacja w jakim stanie zdrowia znajduje się dziewczynka. Po wykonaniu serii badań udało się ustalić, że jej życiu nic nie zagraża.

- Dziewczynka, która urodziła się najprawdopodobniej dzisiaj, została przetransportowana do szpitala. Jej stan jest stabilny, lekarze otoczyli ją opieką. Obecnie jest ogrzewana - przekazała podkom. Paulina Onyszko.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka walczyła z alkoholizmem i depresją do końca życia. Nawet jej przyjaciółka, Beata Tyszkiewicz nie mogła jej uratować
 2. Kiedy skończył 13 lat, stał się najmłodszym tatą na Ziemi. Wiadomo, co stało się z nim po 10 latach, bardzo przykre

Funkcjonariusze policji już zaczęli prowadzić śledztwo. Będą starali się ustalić, w jakich okolicznościach doszło do porzucenia dziecka i przede wszystkim, kim są jego rodzice.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Latami oszukiwał żonę i dzieci 
  3. Gwiazda "Tańca z gwiazdami" nagle wycofała się z programu! Powód jest bardzo bolesny, mamy oficjalne oświadczenie
  4. "Wypie*dalać". Dziennikarze pojechali do wsi, w której mieszka arcybiskup Głódź
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi

źródło: popularne

Następny artykuł