11-latka usłyszała krzyki młodszej koleżanki i rzuciła się na pomoc. Gdy z wody wyłonił się potwór, zrobiła niesamowitą rzecz

11-latka usłyszała krzyki młodszej koleżanki i rzuciła się na pomoc. Gdy z wody wyłonił się potwór, zrobiła niesamowitą rzecz Źródło: .

Dziewczynka została prawdziwą bohaterką. Po tym, jak usłyszała krzyk swojej młodszej koleżanki, natychmiast rzuciła się jej na pomoc. Wykazała się ogromną odwagą i uratowała jej życie.

Dziewczynka bawiła się z młodszą koleżanką przy pobliskim strumieniu. Gdy usłyszała, że jej towarzyszka ma kłopoty, natychmiast rzuciła się na ratunek. Dzięki niesamowitej odwadze i nieustępliwości, uratowała jej życie, gdy z wody wyłonił się potwór. Bohaterska postawa Rebeki rozeszła się szerokim echem po całym Zimbabwe. 

Dziewczynka wykazała się niezwykłą odwagą

Rebecca Munkombwe bawiła się z koleżanką przy pobliskim strumieniu. W okolicy nie było żadnego dorosłego. Nagle jej 9-letnią przyjaciółkę zaatakował krokodyl. Kiedy dziewczynka usłyszała krzyk Latoi, od razu skoczyła do wody i pospieszyła jej na ratunek. 

Młodsza dziewczynka rozpaczliwie próbowała utrzymać się na powierzchni wody, kiedy olbrzymie zwierzę ciągnęło ją w głąb strumienia. Rebecca wskoczyła na krokodyla i zaczęła okładać go swoimi małymi pięściami. Kiedy to nie pomagało, wpadła na pomysł, żeby włożyć mu do oczu palce. To był strzał w dziesiątkę. Potwór przestraszył się i uciekł, zostawiając w spokoju swoją ofiarę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dziewczynka okładała krokodyla gołymi pięściami

Latoya została zawieziona do pobliskiego szpitala. Obrażenia dziecka okazały się powierzchowne i nie zagrażające jej zdrowiu. Życie zawdzięcza swojej odważnej koleżance. 11-latka miała dużo szczęścia. Ze starcia z krokodylem wyszła bez szwanku. W Zimbabwe została okrzyknięta bohaterką.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani

1. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Jak potwierdził lokalny polityk, Steve Chisose, ataki krokodyli w Zimbabwe są coraz częstsze. Wszystko przez problemy z dostępem do wody. Ludzie zmuszeni są korzystać ze strumieni, które do tej pory zamieszkiwały jedyne krokodyle. To stwarza wiele okazji do ataku, które zgłodniałe gady niestety coraz częściej wykorzystują. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od czwartku posypią się MANDATY. Drogówka nie będzie miała litości
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu  

źródło: Gazeta

Następny artykuł