11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch

11-latka od dwóch lat była gwałcona w szkole. Rodzice zamarli odkrywając jej powiększony brzuch Źródło: Pixabay / MariangelaCastro

Dziewczynka zaczęła skarżyć się na złe samopoczucie, a rodzice zauważyli, że jej brzuch nienaturalnie się powiększa. Kiedy zabrali dziecko do szpitala, dowiedzieli się strasznej prawdy.

Dziewczynka źle się czuła, a jej brzuch dziwnie się powiększał. Rodzice zabrali 11-latkę do szpitala. Kiedy lekarz wykonał badania, zszokowany oznajmił im prawdę, która zmroziła im krew w żyłach. Tego nikt się nie spodziewał. Sprawą zajmuje się policja, a ustalenia śledczych są przerażające.

Dziewczynka zaczęła uskarżać się na złe samopoczucie, a jej brzuch ciągle rósł

Lekarz nie wierzył w to, co zobaczył na wynikach badań. Poinformował zdenerwowanych rodziców, że ich 11-letnia córka jest w 5 miesiącu ciąży. Okazało się, że dziewczynka od dwóch lat jest ofiarą molestowania seksualnego, którego wobec dziecka dopuszczał się ochroniarz pracujący w jej szkole. W tym czasie 50-letni mężczyzna wielokrotnie zgwałcił nieletnią.

- Pracował w szkole od pięciu lub sześciu lat. Do jego zadań należy dbanie o bezpieczeństwo uczniów oraz szkoły - poinformował Wang Chunkui, dyrektor szkoły do której uczęszczała dziewczynka.

Rodzice dziewczynki wspominają, że Lele dwa lata temu stała się wyjątkowo cicha. Była jedną z najlepszych uczennic, ale nigdy nie wspomniała rodzicom, przez jaki koszmar przechodzi w szkole. Według ustaleń, 11-latka zaszła w ciążę po tym, jak ochroniarz zaciągnął ją do opuszczonego budynku i zgwałcił. 

Dziewczynka była w 5 miesiącu ciąży. Została zgwałcona przez 50-letniego ochroniarza

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Liu Baoming został zatrzymany, a rodzice potwierdzili na policji, że mężczyzna wykorzystywał seksualnie ich córkę od 9. roku życia. 50-latek do tej pory cieszył się opinią przykładnego męża i ojca. Dyrektor szkoły twierdzi, że rodzice nigdy nie zgłaszali się w tej sprawie do zarządu. W ciągu dwóch lat nie było również żadnych skarg na oskarżonego ochroniarza.

Dzisiaj grzeje: 1. Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Nigdy nie zgadniecie
2. Znaleźli zamarzniętą 500 lat temu dziewczynkę. Zbadali ją i wryło ich w ziemię

Rodzice dziewczynki postanowili, że ich córka nie urodzi tego dziecka. Lele poddana zostanie aborcji, która w Chinach jest legalna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Po kłótni z mężem z jej brzuchem zaczęły dziać się dziwne rzeczy. Lekarze osłupieli na widok rentgena żołądka
  2. Partner nigdy nie mówi do niej po imieniu. Nie może mu przejść przez gardło, tak bardzo mu się nie podoba
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą WSZYSCY! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News