Dziewczynka zostawiła w samolocie notatkę. Gdy stewardessa ją przeczytała aż pobladła, musiała działać natychmiast

Dziewczynka zostawiła w samolocie notatkę. Gdy stewardessa ją przeczytała aż pobladła, musiała działać natychmiast Źródło: .

Dziewczynka wyglądała na przestraszoną, stewardessa od razu wyczuła, że coś jest z nią nie tak. Kiedy zobaczyła notatkę w toalecie, wiedziała, że musi działać natychmiast.

Dziewczynka wyglądała na przestraszoną i zagubioną, stewardessa od razu zauważyła, że coś jest nie tak. Kiedy kobieta weszła do toalety i znalazła przerażającą notatkę. Od razu zawiadomiła pilota, musieli działać bardzo szybko. 

Dziewczynka wsiadła do samolotu w towarzystwie modnego mężczyzny

Niezwykła sytuacja miała miejsce w czasie zwykłego lotu do San Francisco w USA. Shelia Frederick jest stewardesą linii Alaska Airlines. Podczas wejścia na pokład zauważyła eleganckiego mężczyznę, który pojawił się w samolocie w towarzystwie dziewczynki. Nastolatka odstawała od niego wyglądem, miała na sobie niemodne i znoszone ubrania. Kiedy próbowała nawiązać kontakt z mężczyzną, ten stał się niemiły i opryskliwy.

Podczas gdy stewardessa przyglądała się dziewczynce, ich spojrzenia się spotkały. Kobieta wyczuła, że coś jest nie tak. W toalecie zostawiła długopis i kartkę, po czym dała nastolatce dyskretnie znać, by udała się do łazienki. Kiedy Sheila przeczytała to, co dziewczynka napisała na kartce, zmroziło jej krew w żyłach. Było tam tylko jedno słowo.

- Pomocy - napisała nastolatka na kartce.

Dziewczynka zostawiła w toalecie mrożącą krew w żyłach wiadomość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Stewardessa zrozumiała, że musi natychmiast działać. Powiadomiła o wszystkim pilota, a ten wezwał służby, które czekały już na nich na lotnisku. Okazało się, że nastolatka była ofiarą handlu ludźmi. 14-latka wróciła do rodziców i została poddana terapii, która ma pomóc jej poradzić sobie z traumą, którą przeszła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie widzieli się 15 lat, gdy wsiadł do samolotu, rozpętała się śnieżyca. Pomysł Polaka ją zachwycił
2. 
IMGW pilnie ostrzega przed dzisiejszym atakiem zimy. Wydano alerty drugiego stopnia na kilku województw

Według szacunków ONZ, każdego roku ofiarami handlu ludźmi pada ponad milion dzieci. Po handlu narkotykami i bronią, handel ludźmi to trzecia co do wielkości działalność przestępcza na świecie. Po tym zdarzeniu Sheila została członkinią Airline Ambassadors International, organizacji powołanej do szkolenia załóg pokładowych w zakresie wykrywania i zapobiegania handlowi ludźmi. Kilka tygodni później Sheila odebrała niezwykły telefon. Zadzwoniła do niej 14-latka, która uratowała w samolocie. Do dziś są w kontakcie.

- Dziękuję, że ocaliła mi pani życie - powiedziała dziewczynka przez telefon.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Ma 11 lat i milion złotych długu. Komornik zajął jej nawet rentę
  3. Mama zajrzała w nocy do płaczącego dziecka. Nagle pobladła
  4. Leżał na ulicy, obok biegała jego 1,5 roczna córeczka. Policjanci nie mogli uwierzyć, w jakim jest stanie
  5. Bolesne nagranie obiegło sieć. Bez chwili namysłu przejechał psa

źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News